tel. 506 626 678 email

Materace młodzieżowe

Nawigacja po blogu
Materac Komfort Junior H2
  • Materac Komfort Junior H2

Materac Komfort Junior H2 M&K foam

Materac Komfort Junior H2 zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka oraz doskonałą wentylację. Za odpowiedni komfort oraz właściwe podparcie odpowiada warstwa 4 cm pianki termoelastycznej. Materac nie posiada stref twardości co jest korzystne i nie zalecane w materacach dla dzieci. Możliwość zdjęcia i wyprania pokrowca gwarantuje higienę użytkowania. Materac Komfort Junior H2 to doskonała relacja ceny do jakości. Materac jest dostępny w rozmiarach standardowych oraz typowych dla łóżeczek dziecięcych. Dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 159 zł
506 626 678 - Zamów przez telefon Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki

Zbudowany z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o wysokości 12 cm w połączeniu z termoelastyczną pianką o grubości 4 cm.

Pianka wysokoelastyczna ma bardzo dobrą cyrkulację powietrza, jest zalecana dla alergików jako suche środowisko, w którym nie rozwijają się roztocza i bakterie. Zachowuje wysoką odporność na ściskanie, co zapewnia trwałość nawet jeśli dzieci skaczą po materacu.

Twardość dolnej pianki została wybrana z myślą o osobach niższej wagi niż 80 kg.

Pianka termoelastyczna w górnej części materaca zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowując się do jego kształtu. Zapewnia też wyższy komfort snu. Zastosowanie 4 cm tej piany pozwala jednak zachować materacowi odpowiednią twardość materaca, jednocześnie zapewniając właściwe ułożenie kręgosłupowi.

Materac nie posiada stref twardości co jest korzystne w materacach dla dzieci. Dzięki temu dziecko, które ma tendencję do częstej zmiany pozycji snu będzie miało zawsze takie samo podparcie, bez obawy że trafi na nieodpowiednio dobraną strefę. Taki materac może być stosowany wiele lat, bez względu na wzrost dziecka, który z wiekiem się zmienia.

materac komfort junior budowa

pokrowiec Materaca Komfort Junior H2

Pokrowiec materaca to wysokiej jakości tkanina nasączona jonami srebra Silver Active. Jest to jedna z najlepszych propozycji dla dzieci jako bariera antybakteryjna. Srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Dodatkowo posiada znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, łatwo też można wyprać pokrowiec w pralce w temp. do 60°C. W tym pokrowcu zastosowano także dodatkowe specjalne pikowanie pokrowca z zastosowaniem antyalergicznego włókna, które dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

  • doskonałe anatomiczne podparcie ciała,
  • elastyczny i trwały,
  • doskonała wentylacja,
  • wysokość ok. 17 cm,
  • gwarancja 5 lata,
  • wyprodukowany w Polsce w M&K Foam Koło,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania.

5 lat gwarancji Materac Komfort Junior H2


Na materac udzielamy 5 lat gwarancji.

pianka kaltschaum Materac Komfort Junior H2

Pianka Kaltschaum charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

stelaż regulowany Materac Komfort Junior H2

Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.

Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

mk_m_komf_jun_H2
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Wysokość
17 cm
chat Komentarze (0)