tel. 52 349 33 70 email
materac hilding Alt
  • materac hilding Alt
  • materac hilding Alt
  • materac hilding Alt

Materac nawierzchniowy Alt Hilding

Materac nawierzchniowy Alt poprawia komfort snu oraz zwiększa miękkość nawet w najlepszym łóżku i na najwygodniejszym materacu. Luksusowy materac Alt wykonany jest z pianki termoelastycznej Visco, która dostosowuje się do  ułożenia ciała, otulając je, zwiększając tym samym uczucie miękkości i komfortu.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
479 zł
Termin realizacji update od ręki

Zastosowana w  materacu  Alt pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę w miejscach kontaktu z ciałem, staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.  Materac dodatkowo usztywniony 1 cm pianki Flexifoam.

Dostępny w dwóch puszystych, antyalergicznych pokrowcach: Cashmere lub Tencel.

Nakładkę Alt możemy położyć na wszelkich rodzajach materacy jako wierzchnią warstwę, doskonale sprawdzi się na nierównych i niewygodnych kanapach, sofach, wersalkach...


Wkład: pianka termoelastyczna Visco o wys. 3,7 cm połączona z pianką Flexifoam o wys. 1 cm

materac Alt

tencel hilding

TENCEL

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Cashmere:

Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

Pokrowiec: Tencel lub Cashmere

Wysokość: 7,5 cm

Gwarancja: 15 lat

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

hil_mn_v_al_80x200_tenc
Typ
Materac
Gwarancja
15 lat
chat Komentarze (17)
Ocena