tel. 52 349 33 70 email
  • -25%
Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur

Poduszka Tempur One

PROMOCJA! Poduszka One by TEMPUR® to nowoczesna poduszka wspierająca o wyjątkowym, pochylonym kształcie, który jest idealny do wszystkich pozycji spania. Wypełniona miękkim materiałem TEMPUR® Super Soft zapewnia najwyższy komfort oraz doskonałe podparcie dla głowy, szyi oraz ramion. Niezależnie od tego w jakiej pozycji śpisz, poduszka One by TEMPUR® zapewnia idealną równowagę miedzy komfortem a podparciem.

idealna na prezent salonsnu.pl poduszki

Marka
Rozmiar
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
500 zł
375 zł Zniżka 25%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka Tempur Sonata
Poduszka Tempur One

Poduszka Tempur One

Pożegnaj się ze zbyt cienkimi i płaskimi poduszkami!

Poduszka wspierająca One by TEMPUR® zaprojektowana w wyjątkowym, pochylonym kształcie, który jest idealny do każdej pozycji snu. Ze względu na optymalną miękkość i delikatny profil jest bardzo uniwersalna. Jej kształt pozwala wybrać stronę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Niezależnie od tego w jakiej pozycji śpisz, poduszka One by TEMPUR® zapewnia idealną równowagę miedzy komfortem a podparciem.

Poduszka łączy w sobie klasyczny kształt oraz nowoczesną budowę z wypełnieniem z   materiału TEMPUR® Super Soft. Zapewniającego dopasowanie do ciała, redukcje nacisku i komfortowe podparcie.

Poduszka dostępna również w wersji z chłodzącym pokrowcem - Poduszka One by Tempur z chłodzącym pokrowcem, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Zalecana dla większości pozycji spania.

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec Standard

Pokrowiec poduszki Tempur One jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Wyprodukowany zgodnie ze standardem Oeko-Tex® 100. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Podsumowanie:

  • Autentyczny materiał TEMPUR® - poduszka jest wykonana z materiału TEMPUR® Super Soft, zapewniającego dopasowanie do ciała, redukcje nacisku i komfortowe podparcie,
  • Dopasowanie do różnych pozycji snu - ze względu na swoją miękkość i delikatny profil jest bardzo uniwersalna,
  • Duński projekt i wykonanie - powstaje w tej samej fabryce i oferuje tę samą jakość, co inne poduszki TEMPUR®,
  • Zdejmowany i nadający się do prania pokrowiec: można prać w temp. do 40°C,
  • Rozmiar: M 50x31x10/5 cm,
  • 3 lata gwarancji na wnętrze poduszki, 2 lata na pokrowiec.

Dlaczego warto wybrać poduszkę Tempur SmartCool?

Obejrzyj nasz film prezentujący poduszki TEMPUR® z pokrowcem SmartCool.

Jak produkowane są poduszki Tempur? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek Tempur i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_on_b_tem
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)