Poduszki Tempur Jest 15 produktów.

View:
Wyprzedaż!
Poduszka Tempur Sonata Velur
1 Recenzje

Poduszka Tempur Sonata zapewnia miękkie dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Gwarantuje wyjątkowy komfort niezależnie od tego w jakiej śpisz pozycji. Wyjątkowo luksusowy pokrowiec bardzo przyjemny w dotyku.

646 zł 517 zł od ręki
Poduszka Tempur Comfort Hybrid

Poduszka Tempur Comfort Hybrid jest idealnie dopasowana do materaców TEMPUR Hybrid. Poduszka Tempur Comfort Hybrid wypełniona została materiałem TEMPUR Extra Soft (ES).

467 zł do 8 tygodni
Poduszka Tempur Traditional Breeze

Poduszka Tempur Breeze została wykonana z materiału Tempur Climate aby zapewnić komfortowe podparcie oraz przyjemną świeżość podczas wypoczynku.

566 zł do 3 dni
Poduszka Tempur Traditional Easy Clean

Poduszka Tempur Easy Clean to poduszka wykonana z materiału Tempur Washable o klasycznym kształtcie. Poduszkę można wyprać i wysuszyć w suszarce mechanicznej.

566 zł od ręki
Poduszka Tempur Ombracio
1 Recenzje

Poduszka Tempur Ombracio została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Jej kształt, materiał i pokrowiec gwarantują lepszą wentylację, komfort oraz spokojny sen.

672 zł od ręki
Poduszka Tempur Traditional

Poduszka Tempur Traditional to klasyczny kształt i niezrównany komfort, nadaje się do spania w każdej pozycji.

488 zł od ręki
Poduszka Tempur Comfort Original

Poduszka Tempur Comfort Original jest stylizowana na tradycyjną poduszkę, zapewnia jednak odpowiednie podparcie oraz wyjątkowy komfort. Pokrowiec dopasowany do materacy z kolekcji Original.

488 zł od ręki
Poduszka Tempur Comfort Cloud

Poduszka Tempur Comfort Cloud to szczególne podparcie połączone z przyjemnym uczuciem miękkości. Pokrowiec dopasowany do kolekcji materacy Cloud.

663 zł od ręki
Poduszka Tempur Original Junior

Poduszka Tempur Original Junior przeznaczona dla dzieci gwarantuje ergonomiczne podparcie pozwalające zachować terapeutyczną pozycję podczas snu.

298 zł do 3 tygodni
Poduszka Tempur Comfort Sensation

Poduszka Tempur Comfort Sensation to rewolucyjne wypełnienie z materiału Tempur w eleganckim pokrowcu z kolekcji materacy Sensation.

488 zł od ręki
Poduszka Tempur Millenium

Poduszka Tempur Millennium specjalnie wyprofilowana aby zapewnić odpowiednie podparcie i prawidłowe ułożenie szyi i karku. Doskonała dla osób cierpiacych z powodu bólu kręgosłupa szyjnego oraz szukających poduszek ortopedycznych z atestem medycznym.

502 zł od ręki
Poduszka Tempur Original

Poduszka Tempur Original zapewnia ergonomiczne podparcie pozwalające zachować właściwą pozycję podczas snu. Ortopedyczne podparcie dla kręgosłupa szyjnego, potwierdzine atestem medycznym. Polecana szczególnie dla osób śpiących na boku.

473 zł od ręki
Poduszka Tempur Sonata

Poduszka Tempur Sonata zapewnia miękkie dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Zaokrąglony kształt poduszki Sonata sprawia, że otula i właściwie podpiera szyję nawet, kiedy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.

538 zł od ręki
Poduszka Tempur Symphony

Poduszka Tempur Symphony to połączenie miękkiego materiału Tempur z charakterystycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania.Poduszka Symphony w dość tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

538 zł od ręki
Poduszka Tempur Sealy Hybrid

Poduszka Tempur Sealy Hybrid to dwustronna, hipoalergiczna poduszka jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych poduszek wypełnionych pierzem lub puchem.

399 zł do 8 tygodni