Poduszki Tempur Jest 15 produktów.

Promocja. Poduszki Tempur, prześcieradłaikołdry Tempur taniej o 25%.
View:
Wyprzedaż!
Poduszka Tempur Sonata Velur
1 Recenzje

Poduszka Tempur Sonata zapewnia miękkie dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Gwarantuje wyjątkowy komfort niezależnie od tego w jakiej śpisz pozycji. Wyjątkowo luksusowy pokrowiec bardzo przyjemny w dotyku.

646 zł 517 zł od ręki
Poduszka Tempur Comfort Hybrid

Poduszka Tempur Comfort Hybrid jest idealnie dopasowana do materaców TEMPUR Hybrid. Poduszka Tempur Comfort Hybrid wypełniona została materiałem TEMPUR Extra Soft (ES).Dzięki temu jest miękka i  doskonale podpiera kręgi szyjne.

467 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Traditional Breeze

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Breeze została wykonana z materiału Tempur Climate aby zapewnić komfortowe podparcie oraz przyjemną świeżość podczas wypoczynku. Poduszka Tempur Breeze doskonale podpiera głowę i szyję każdej nocy.

566 zł 425 zł do 3 dni
Obniżka!
Poduszka Tempur Traditional Easy Clean

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Easy Clean to tradycyjny kształt  połączony z trwałym podparciem i komfortową redukcją nacisku. Dzięki technologii Easy Clean całą poduszkę można wyprać i wysuszyć w suszarce mechanicznej co znacząco podnosi higienę użytkowania.

566 zł 425 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Ombracio
1 Recenzje

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Ombracio została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Jej kształt, materiał i pokrowiec gwarantują lepszą wentylację, komfort oraz spokojny sen.

672 zł 504 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Traditional

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Traditional to klasyczny kształt, optymalne podparcie i niezrównany komfort. Nadaje się do spania w każdej pozycji. Zapewnia możliwość formowania, połączoną z trwałym podparciem i komfortową redukcją nacisku. Do wyboru różne stopnie twardości.

488 zł 366 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Comfort Original

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Comfort Original to optymalne połączenie tradycyjnego kształtu z właściwościami klasycznego materiału Tempur. Zapewnia odpowiednie podparcie oraz wyjątkowy komfort. Pokrowiec dopasowany do materacy z kolekcji Original.

488 zł 366 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Comfort Cloud

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Comfort Cloud to wyjątkowo luksusowe podparcie połączone z przyjemnym uczuciem miękkości. Pokrowiec dopasowany do kolekcji materacy Cloud.

663 zł 497 zł od ręki
Poduszka Tempur Original Junior

Poduszka Tempur Original Junior przeznaczona dla dzieci gwarantuje ergonomiczne podparcie, pozwala zachować terapeutyczną pozycję podczas snu.

298 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Comfort Sensation

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Comfort Sensation to opatentowana konstrukcja z wypełnieniem z materiału Tempur podpierającego i redukującego nacisk, w eleganckim pokrowcu z kolekcji materacy Sensation.

488 zł 366 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Millennium

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Millennium specjalnie wyprofilowana aby zapewnić odpowiednie podparcie i prawidłowe ułożenie szyi i karku. Doskonała dla osób cierpiacych z powodu bólu kręgosłupa szyjnego oraz szukających poduszek ortopedycznych z atestem medycznym.

502 zł 377 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Original
1 Recenzje

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Original zapewnia ergonomiczne podparcie pozwalające zachować właściwą pozycję podczas snu. Ortopedyczne podparcie dla kręgosłupa szyjnego, potwierdzone atestem medycznym. Poduszka Tempur Original polecana szczególnie dla osób śpiących na boku.

473 zł 355 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Sonata
1 Recenzje

Poduszka Tempur Sonata zapewnia miękkie dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Zaokrąglony kształt poduszki Sonata sprawia, że otula i właściwie podpiera szyję nawet, kiedy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.

538 zł 404 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Symphony

Zimowa Promocja! Poduszka Tempur Symphony to połączenie miękkiego materiału Tempur z charakterystycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania. Poduszka Symphony w dość tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

538 zł 404 zł od ręki
Poduszka Tempur Sealy Hybrid

Poduszka Tempur Sealy Hybrid to dwustronna, hipoalergiczna poduszka, jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych poduszek wypełnionych pierzem lub puchem.

399 zł od ręki