tel. 52 349 33 70 email
Kołdra całoroczna Outlast
  • Kołdra całoroczna Outlast

Kołdra AMZ całoroczna Outlast

Kołdra całoroczna Outlast AMZ idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Kołdra całoroczna Outlast tworzy korzystny mikroklimat, zapobiega przegrzewaniu się i poceniu podczas snu. Jest lekka i przyjemna w dotyku idealna przez cały rok. Najwyższej jakości tkaniny, nowoczesne technologie oraz bezpieczne materiały użyte do produkcji sprawiają że kołdry Outlast są polecane nawet osobom z alergiami.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar kołdry
510 zł
Termin realizacji update do 14 dni
kołdra outlast

Mikroklimat, który tworzy Kołdra letnia OUTLAST zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów, które dzięki cechom włókna OUTLAST zostało wyeliminowane.  Bezpieczne materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex, potwierdzający ich neutralny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkty mogą być użytkowane przez alergików


kołdra outlast


Optymalizację temperatury organizmu podczas snu to główna cecha włókna Outlast. Włókno to zostało stworzone na potrzeby kombinezonów kosmicznych NASA. Odbywa się to dzięki mikrokapsułkom wtopionym we włókno w środku których zamknięty jest materiał przemiany fazowej - PCM. Zależnie od potrzeb kuleczki mogą chłodzić, grzać lub być neutralne. Poza zaletami termoregulacji włókno jest wyjątkowo komfortowe nadając kołdrom wyjątkową lekkość, sprężystość oraz zapewnia przedłużoną trwałość.kołdra outlast batystBawełniana tkanina najwyższej jakości o splocie batystowym zapewnia wyrobom miękkość i delikatność.Tkanina pokryciowa: batyst (100% bawełna) najwyższej jakości.
kołdra outlast
AMZ_SYNTHETIC Exclusive to linia, do której należy produkt. Potwierdza to najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony lamówką.
kołdra letnia outlastMaksymalna dozwolona temperatura prania to 60 st. C, pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. 


Ilość wypełnienia:
 135x200 - 550g, 155x200 - 600g, 180x200 - 700g, 200x220 - 900g.

Cechy dodatkowe: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości, bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

amz_k_out_c_135x200
Typ
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)