tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

Blog nawigacja
Materac Medivis
 • Materac Medivis

Materac Medivis M&K foam

Materac Medivis to gwarancja wygody i zdrowego snu każdej nocy, doskonałe podparcie ciała dzięki elastycznej i trwałej piance Kaltschaum oraz komfort i idealne dopasowanie jaki zapewnia warstwa termoelastyczna. Pianka termoelastyczna w aktywny sposób zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury leżącej osoby. Posiada właściwości prozdrowotne. Materac średnio twardy, dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość

1 432 zł

Termin realizacji update 7 - 14 dni

Materac Medivis M&K foam

Luksusowy materac Medivis z warstwą 8 cm pianki termoelastycznej o doskonałej redukcji nacisku. Zastosowana pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę i ciężar naszego ciała  zapewniając przyjemne uczucie otulenia i dopasowania.

Pianki termoelastyczne w aktywny sposób zmieniają swoją twardość pod wpływem temperatury. To niezwykła i bardzo ciekawa zależność, która sprawia, że materace termoelastyczne idealnie dostosowują się do kształtu ciała leżącego, niezależnie od jego wzrostu lub ciężaru.


Cecha ta wiąże się z ich wieloma właściwościami prozdrowotnymi:

 • materace piankowe posiadają porowatą strukturę pianki, która pozytywnie wpływa na krążenie krwi podczas snu,
 • odpowiednie ułożenie ciała sprawia, że zmniejszają się dolegliwości związane z bólami kręgosłupa
 • dzięki doskonałej elastyczności, materace piankowe mogą być także wykorzystywane do stelaży regulowanych (w naszej ofercie zakupisz kompatybilne, nowoczesne stelaże na pilotDolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum zapewnia idealną cyrkulację powietrza.Materac Medivis pianka

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna o wysokości 8 cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca
i spokojny sen.

Materac Medivis pianka kaltschaum

Pianka Kaltschaum charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową. Jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje i odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.


Materac Medivis stelaż


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent, zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.

Materac Medivis pokrowiec

Materac dostępny w pokrowcu Tencel Lux niepikowanym, wykonany według nowych technologii, struktura mikroskopijnych kanalików pozwala perfekcyjnie odprowadzać wilgoć. Pikowany obustronnie antyalergiczną owatą, tkanina przyjemna dla ciała, jak jedwab. Włókno Tencel jest wolne od chemikaliów, w naturalny sposób zapobiega rozwojowi bakterii. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni C.

Budowa i zalety:

 • wierzchnia warstwa 8 cm miękkiej, pianki termoelastycznej,
 • podstawa pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 12 cm,
 • elastyczny i plastyczny,
 • materac średnio twardy,
 • dostępna twardość H2 dla osób do 80 kg lub szukających miękkiego materaca,
 • twardość H3 doskonała dla osób szukających twardszego podparcia,
 • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • doskonale podpiera kręgosłup,
 • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
 • wyprodukowany w Polsce,
 • całkowita wysokość materaca ok. 20 cm.

Dostępne pokrowce:

 • Aloe Vera - Skład materiału (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

  Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.
 • Tencel Lux - Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza tencel, 58% poliester, 7% elastan. Gramatura 450 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

  Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe własności regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.
 • Impuls - Pokrowiec niepikowany wykonany jest z materiału obiciowego składającego (35% tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58% poliester, 7% elastan). Pokrowiec posiada jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C , co stanowi gwarancję zachowania higieny spania.

  Właściwości: bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.
mk_m_ter_med_H2_aloe_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (1)
Ocena