tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki Bed Design


Aktywne filtry


Łóżka Bed Design – stworzone na miarę Twoich potrzeb

Lata działalności na rynku meblarskim pozwoliło firmie Bed Design zdobyć zaufanie i uznanie wielu klientów. Każde łóżko tej marki można dowolnie konfigurować. Możesz dostosować zarówno jego rozmiar, jak i dodatki – m.in. umieścić pojemnik na pościel, wybrać nóżki oraz tkaninę. Zamawiając luksusowe łóżko Bed Design, kupujesz produkt niepowtarzalny, dopasowany do własnych oczekiwań, który zapewni Ci maksymalny komfort w czasie użytkowania.

Niestandardowe łóżka tapicerowane Bed Design

Wybór łóżka tapicerowanego lub kontynentalnego od Bed Design to opcja dla najbardziej wymagających konsumentów. Kompletując zamówienie w naszym sklepie, otrzymujesz coś więcej niż tylko mebel do swojej sypialni. Zyskujesz możliwość zaprojektowania łóżka według własnych preferencji i stworzenia wymarzonej strefy odpoczynku. Bogaty wybór materiałów obiciowych pozwala na dostosowanie stylu łóżka Bed Design do wystroju pomieszczenia. W ofercie dostępne są najlepszej jakości tkaniny od Toptextil, Pik Collection, Fargotex, Davis Fabrics i Bru Textilex.

Bed Design, czyli najwyższe standardy wykonania

Zakup łóżka premium Bed Design to inwestycja na długie lata. Solidne wykonanie, rama z grubej sklejki, wentylowane i wzmocnione spody pojemnika na pościel, regulowana wysokość stelaża i ręczne wykonanie – wszystko to wyróżnia Bed Design jako godnego zaufania polskiego producenta łóżek tapicerowanych. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamów łóżko tapicerowane Bed Design, które w 100% sprosta Twoim wymaganiom.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem łóżek marki Bed Design. Zamawiając łóżko z wybranej kolekcji u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt i pełną gwarancję.