tel. 506 626 678 email

Produkty

Firma Komfort Snu działa na rynku od 2004 roku. Naszym celem jest promowanie zdrowego snu oraz uświadamianie ludziom jak ważny jest on dla dobrego samopoczucia w trakcie dnia. Popularne obecnie stało się tak zwane „życie w biegu”, dlatego jeszcze bardziej istotny staje się wypoczynek po aktywnym dniu pracy. Koniecznością jest zatem poszukanie materaców oraz innych elementów służących wypoczynkowi, które zapewnią nam zdrową i szybką regenerację sił.

Aby dobrze spełnić nasze zadanie stworzyliśmy Salony Snu wyposażone w najwyższej jakości produkty. Wśród wyrobów przez nas proponowanych znajdują się między innymi: materace, poduszki, stelaże i wiele innych. W naszych salonach znajdziecie Państwo kilkadziesiąt łóżek oraz materaców do wypróbowania.

Główną zaletą firmy Komfort Snu są jednak jej doświadczeni pracownicy, posiadający rozległą wiedzę z dziedziny snu, którą dzielą się chętnie z każdą zainteresowaną osobą. Wiedza ta zebrana została dzięki ścisłej współpracy z lekarzami ortopedami, kardiologami czy fizjoterapeutami, a także z wieloletniej pracy w sprzedaży i kontakcie z klientami. Największą nagrodą za trud wkładany w pogłębianie wiedzy z zakresu zdrowego snu są podziękowania płynące z ust zadowolonych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży internetowej każde zamówienie realizujemy szybko, dbając jednak o bezpieczeństwo zamówionego towaru. Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin od zamówienia. Przesyłki są odpowiednio zabezpieczane dzięki podwójnym opakowaniom składającym się z folii oraz kartonu.


Odwiedź nas lub zadzwoń:

Salon Snu Bydgoszcz Szajnochy 2/Fordońska obok OBI tel. 52 335 79 20

Salon Snu Toruń Żółkiewskiego 16a tel. 502 054 172