tel. 52 349 33 70 email

Firma Komfort Snu działa na rynku od 2004 roku. Naszym celem jest promowanie zdrowego snu oraz uświadamianie ludziom jak ważny jest on dla dobrego samopoczucia w trakcie dnia. Popularne obecnie stało się tak zwane „życie w biegu”, dlatego jeszcze bardziej istotny staje się wypoczynek po aktywnym dniu pracy. Koniecznością jest zatem poszukanie materaców oraz innych elementów służących wypoczynkowi, które zapewnią nam zdrową i szybką regenerację sił.

Aby dobrze spełnić nasze zadanie stworzyliśmy Salony Snu wyposażone w najwyższej jakości produkty. Wśród wyrobów przez nas proponowanych znajdują się między innymi: materace, poduszki, stelaże i wiele innych. W naszych salonach znajdziecie Państwo kilkadziesiąt materaców do wypróbowania oraz kabinę Tempur Space, do testowania ekskluzywnych produktów, która jest symulatorem lotu kosmicznego.

Główną zaletą firmy Komfort Snu są jednak jej doświadczeni pracownicy, posiadający rozległą wiedzę z dziedziny snu, którą dzielą się chętnie z każdą zainteresowaną osobą. Wiedza ta zebrana została dzięki ścisłej współpracy z lekarzami ortopedami, kardiologami czy fizjoterapeutami, a także z wieloletniej pracy w sprzedaży i kontakcie z klientami. Największą nagrodą za trud wkładany w pogłębianie wiedzy z zakresu zdrowego snu są podziękowania płynące z ust zadowolonych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży internetowej każde zamówienie realizujemy szybko, dbając jednak o bezpieczeństwo zamówionego towaru. Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin od zamówienia. Przesyłki są odpowiednio zabezpieczane dzięki podwójnym opakowaniom składającym się z folii oraz kartonu.


Odwiedź nas lub zadzwoń:

Salon Snu Bydgoszcz Szajnochy 2/Fordońska obok OBI tel. 52 335 79 20

Salon Snu Toruń Żółkiewskiego 16a tel. 502 054 172