Nowe produkty

View:
Nowy
Pościel Estella Jella 6743

Pościel Estella Jella 6743, wykonana w 100% z czesanej bawełny. Wyjątkowo gładka i miła dla ciała. Idealna na cztery pory roku. Kwiatowy wzór wykonany drukiem cyfrowym idealnie uzupełni każde wnętrze.

469 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Kamil 6741

Pościel Estella Kamil 6741, wykonana w 100% z czesanej bawełny. Wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku. Idealna na cztery pory roku. Nieszablonowy wzór wykonany drukiem cyfrowym idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrze.

469 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Adelina 6740

Pościel Estella Adelina 6740, wykonana w 100% z czesanej bawełny. Wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku. Idealna na cztery pory roku. Elegncki, kwiatowy wzór wykonany drukiem cyfrowym zapewni wygodę użytkowania na lata.

469 zł do 4 tygodni
Nowy Wyprzedaż!
Łóżko regulowane Tempur Box Spring...

Łóżko z ekspozycji salonu, stan idealny.Łóżko Tempur Box Spring z płynną regulacją wysokości zagłówka i zanóżka przy pomocy pilota bezprzewodowego wraz  z zagłówkiem Check o wysokości 110cm. Całość w tkaninie Marine 6110 , chromowane nóżki Chrome Square.  Łóżko Tempur Box Spring gwarantuje sypialni niepowtarzalny charakter i wygodę.

15 896 zł 10 332 zł od ręki
Nowy
Pościel Estella Abby 6504

Pościel Estella Abby 6504, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Niezwykle delikatna i miła ciału. Idealna na cztery pory roku. Klasyczny wzór oraz dbałość o najmniejsze detale zapewnią komfortowy wypoczynek na długie lata. 

429 zł do 4 tygodni
Nowy Wyprzedaż!
Kołdra całoroczna Lyocell 200x220...

Kołdra z ekspozycji salonu, stan idealny, pełna gwarancja.Kołdra całoroczna Lyocell gwarantuje miękkość i delikatność, a wysokosprężyste, lekkie wypełnienie w postaci 4-kanalikowego markowego włókna firmy ADVANSA, zapewnia najwyższą jakość snu. Tkanina powstała w ekologicznym procesie w 100% z celulozy drzewnej.  Kołdra Lyocell to ekskluzywny...

602 zł 482 zł od ręki
Nowy
Pościel Estella Collin 6497

Pościel Estella Collin 6497, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Niezwykle delikatna i miła ciału. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki wzór dostępny w trzech odcieniach pozwoli Państwu wybrać pościel idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Yaren 6496

Pościel Estella Yaren 6496, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Niezwykle delikatna i miła ciału. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki wzór dostępny w trzech odcieniach pozwoli Państwu wybrać pościel idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

429 zł do 4 tygodni
Nowy Wyprzedaż!
Wyprzedaż! Materac Air Massage Memory

Ostatnie sztuki w niższej cenie!Materac Air Massage Memory to gwarancja komfortu i świeżości.  Wygodny, przyjemnie otulający  materac z pianką Visco Mind i efektem masażu, polecany dla osób ceniących wygodę.

1 940 zł 1 445 zł od ręki
Nowy
Pościel Estella Aimee 6495

Pościel Estella Aimee 6495, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Niezwykle delikatna i miła ciału. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki, kwiatowy wzór dostępny w dwóch odcieniach pozwoli Państwu wybrać pościel idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

429 zł do 4 tygodni
Nowy Wyprzedaż!
Wyprzedaż! Materac New Memory

Ostatnie sztuki w niższej cenie!Materac New Memory to wygodny, twardszy materac, który dostosowuje się do kształtu ciała i odpowiednio podpiera kręgosłup. Pianka Visco Mind zastosowana w materacu poprawia krążenie, zapobiega powstawaniu odleżyn, materac nadaje się dla osób długotrwale przebywających w łóżku.

2 712 zł 1 699 zł od ręki
Nowy
Pościel Estella Lucian 6494

Pościel Estella Lucian 6494, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Niezwykle delikatna i miła ciału. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki, klasyczny wzór dostępny w trzech odcieniach pozwoli Państwu wybrać pościel idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Marisa 6493

Pościel Estella Marisa 6493, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki, kwiatowy wzór dostępny w dwóch odcieniach pozwoli Państwu wybrać pościel idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Darina 6492

Pościel Estella Darina 6492, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale. Elagancki wzór dostępny w trzech odcieniach pozwala wybrać pościel nie tylko funkcjonalną, ale i dekoracyjną.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Katy 6491

Pościel Estella Katy 6491, wykonana z czesanej egipskiej bawełny. Jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Najwyższa jakość materiału i delikatny kwiatowy wzór dostępny w dwóch odcieniach, gwarancją wygody i komfortu.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Emma 6481

Pościel Estella Emma 6481, wykonana z mako-egipskiej bawełny. Jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Najwyższa jakość materiału i delikatny kwiatowy wzór gwarancją wygody i komfortu.

429 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Lobos 2234

Pościel Estella Lobos 2234, wykonana z czesanej mako-egipskiej bawełny. Niezwykle gładka i chłodna, idealna na lato. Solidne wykonanie i materiał najwyższej jakości stanowią gwarancję użytkowania na lata.

399 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Junis 2351

Pościel Estella Junis 2351, wykonana z wyjątkowo lekkiej mako-egipskiej bawełny. Jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku. Najwyższa jakość materiału i elegancki wzór, zapewniają poczucie komfortu.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Izaro 2230

Pościel Estella Izaro 2230, wykonana z super-czesanej, egipskiej bawełny. Niezwykle gładka i chłodna, idealna na lato. Solidne wykonanie i materiał najwyższej jakości stanowią gwarancję użytkowania na lata.

399 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Jamal 2349

Pościel Estella Jamal 2349, wykonana z super-czesanej, egipskiej bawełny. Niezwykle gładka, przyjemna w dotyku. Solidne wykonanie i materiał najwyższej jakości stanowią gwarancję użytkowania na lata.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Jolien 2348

Pościel Estella Jolien 2348, wykonana z super-czesanej, egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, lekka, a jednocześnie solidnie wykonana i wytrzymała. Najwyższej jakości materiał oraz delikatny, klasyczny wzór dostępny w trzech odcieniach nadadzą Państwa sypialni eleganckiego charakteru.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Scarlett 2345

Pościel Estella Scarlett 2345, wykonana z super-czesanej, egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, lekka, a jednocześnie solidnie wykonana i wytrzymała. Najwyższej jakości materiał oraz delikatny, klasyczny wzór dostępny w wielu odcieniach nadadzą Państwa sypialni eleganckiego charakteru.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Jasmina 2117

Pościel Estella Jasmina 2117, wykonana z super-czesanej, egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz delikatny, klasyczny wzór dostępny w trzech odcieniach nadadzą Państwa sypialni eleganckiego charakteru.

439 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Charleen 2116

Pościel Estella Charleen 2116, wykonana z czesanej mako-egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz delikatny, elegancki wzór dostępny w czterech odcieniach sprawią, że pościel będzie idealnym dopełnieniem każdej sypialni.

439 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Philina 2115

Pościel Estella Philina 2115, wykonana z czesanej mako-egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz delikatny, kwiatowy wzór dostępny w trzech odcieniach sprawią, że pościel będzie idealnym dopełnieniem każdej sypialni.

439 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Davin 1052

Pościel Estella Davin 1052, wykonana z czesanej mako-egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz elegancki, klasyczny wzór dostępny w trzech odcieniach sprawią, że pościel będzie idealnym dopełnieniem każdej sypialni.

499 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Rocco 1051

Pościel Estella Rocco 1051, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz elegancki, klasyczny wzór dostępny w trzech odcieniach zapewniają niezwykłe poczucie komfortu.

499 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Chloe 1012

Pościel Estella Chloe 1012, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bawełny. Przyjemna w dotyku i gładka. Niezwykle lekka. Najwyższej jakości materiał oraz elegancki wzór dostępny w trzech odcieniach zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek na długie lata.

549 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Liam 1007

Pościel Estella Liam 1007, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bawełny. Niezwykle przyjemna w dotyku, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz klasyczny wzór dostępny w czterech odcieniach zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek na długie lata.

549 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Galapagos 3605

Pościel Estella Galapagos 3605, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bio bawełny. Niezwykle przyjazna dla skóry, gładka i lekka. Najwyższej jakości materiał oraz klasyczny wzór, nadadzą Państwa sypialni eleganckiego charakteru.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Kolorowe Prześcieradło Tempur- Fit 20-25cm

Prześcieradło z gumką Tempur Fit idealnie dopasowane do materaca o wysokości 20-25cm.Dostępne kolory: natur, grafit, niebieski.

157 zł od ręki
Nowy Wyprzedaż!
Poduszka Tempur Symphony M ekspozycyjna

Nowa poduszka z ekspozycji salonu.Poduszka Tempur Symphony to połączenie miękkiego materiału Tempur z klasycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania. Poduszka Symphony M w tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

593 zł 474 zł od ręki
Nowy
Pościel Estella Dartmoor 3604

Pościel Estella Dartmoor 3604, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bio bawełny. Niezwykle gładka i lekka, przyjazna dla skóry. Najwyższej jakości materiał oraz klasyczny wzór w odcieniu szarości, nadadzą Państwa sypialni eleganckiego charakteru.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Yellowstone 3603

Pościel Estella Yellowstone 3603, wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bio bawełny oraz lnu. Niezwykle gładka i lekka, przyjazna dla skóry. Najwyższej jakości materiał oraz klasyczny, elegancki wzór gwrantują niezapomniane poczucie komfortu podczas wypoczynku.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Pościel Estella Serengeti 3602

Pościel Estella Serengeti 3602, niezwykle gładka i przyjemna w dotyku. Wykonana z naturalnej, mako-egipskiej bawełny. Najwyższej jakości materiał oraz klasyczny, elegancki wzór gwrantują niezapomniane poczucie komfortu podczas wypoczynku.

449 zł do 4 tygodni
Nowy
Łóżko kontynentalne KELWIN regulowane B

Łóżko kontynentalne KELWIN regulowane B. Przestrzeń za łóżkiem doskonaje wypełnia tapicerowany, elegancki zagłówek w wariancie "B", przepikowany w prostokąty. Płynna elektryczna regulacja wysokości zagłówka i zanóżka. Możliwość wyboru szerokości zagłówka, nóg oraz tkaniny obiciowej pozwoli dopasować łóżko do własnych potrzeb. Dostawa gratis.

5 856 zł