tel. 506 626 678 email

Produkty

Nawigacja po blogu

W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS*     

 • *Dostawa łóżek na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego jest bezpłatna. W innych przypadkach koszt transportu ustalany jest indywidualnie - skontaktujemy się z Tobą. Możliwy jest także odbiór osobisty w najbliższym salonie.
 • Usługa darmowej dostawy nie obejmuje wniesienia i montażu (usługi dodatkowo płatne). Prosimy w wiadomości do zamówienia poinformować nas że ma być usługa wnoszenia.
 • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew. Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.
 • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe trzeba odebrać z samochodu. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 502054179 w dziale realizacji zamówień.


Warunki realizowania transakcji

 1. Zamówienia są przyjmowane każdego dnia, 24 godziny na dobę bezpośrednio ze stron serwisu jak i e-mailem.
 2. Telefonicznie i faksem zamówienia są przyjmowane, lub konsultowane w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze.
 3. W przypadku gdy Klient chce zakupić towar, którego nie ma w ofercie sklepu lub którego parametry odbiegają od parametrów produktów znajdujących się w ofercie sklepu, należy przesłać e-mailem lub faksem zapytanie o cenę i warunki dostawy. Zamówienie takie, jeśli będzie możliwe do realizacji, traktowane jest jako niestandardowe.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania, anulowania lub zmiany warunków zamówienia w przypadku gdy:
  • w ciągu 3 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia nie ma możliwości skontaktowania się z Zamawiającym (brak odpowiedzi na e-mail oraz telefon),
  • dane podane w zamówieniu są nieprawdziwe,
  • w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia nie wpłacono na konto Sprzedającego zaliczki (jeśli była wymagana) lub wpłacono zaliczkę w kwocie mniejszej od uzgodnionej,
  • występują okoliczności uniemożliwiające całkowicie lub czasowo realizację zamówienia.

  Zamawiający zostanie niezwłocznie powiadomiony o zaistniałej sytuacji.

Czas realizacji

 1. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego towaru w magazynie i wynosi od 1 dnia roboczego do okresu indywidualnie ustalanego dla niektórych produktów.
 2. Zamawiający zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie o przewidywanym terminie dostawy.
 3. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, ale nie dłużej niż ustalono w niniejszym regulaminie.
 4. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

  - Firmy kurierskiej- czas realizacji małe przesyłki 1-2 dni, duże paczki 2-3 dni

  - Transportu własnego- czas realizacji do 7 dni

  Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: KOMFORT SNU WOJCIECH PREZNER Ulica Szajnochy 2 85-738 Bydgoszcz Polska Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, z wyjątkiem świąt państwowych.
 5. Termin otrzymania przesyłki jest równy czasowi realizacji wraz z czasem dostawy.

Warunki zwrotu towaru

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów...", z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zwrot jest możliwy tylko jeśli towar nie był używany i nie został w żaden sposób zniszczony.  Towar nie nosi cech użytkowania mimo nie naruszania opakowania.
  Zwracany towar należy zaopatrzyć w kartkę z dopiskiem "ZWROT" - równoważny oświadczeniu Klienta o odstąpieniu od zamówienia oraz fakturę, paragon (jeśli zostały dostarczone).
 3. Kupujący jest zobowiązany wcześniej powiadomić sprzedającego o zamiarze wysłania towaru w celu uzgodnienia adresu wysyłki
     Koszt odesłania towaru ponosi kupujący
     Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem
     Najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania towaru gwarantujemy zwrot wartości produktu
     Pieniądze zwracane są przelewem bankowym /kupujący jest zobowiązany podać dane i numer konta.
 4. Zgodnie z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5, złożenie zamówienia niestandardowego oznacza rezygnację Klienta z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny.
 5. Koszty zwrotów ponosi kupujący.
 6. Adres do zwrotu towarów zakupionych przez sklep internetowy:
 • Komfort Snu - Materace i Łóżka
  ul. Karola Szajnochy 2
  85-738 Bydgoszcz
  Z dopiskiem "ZWROT"

Zapraszamy na spacer po naszym magazynie. Zobacz, jak pakowane są materace i poduszki. ⬇