tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Nucol Medium Gomarco
  • Poduszka Nucol Medium Gomarco
  • Poduszka Nucol Medium Gomarco

Poduszka Nucol Soft Gomarco

Poduszka Nucol Soft to najnowszej generacji miękka poduszka wykonana w systemie Nucol® przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka Nucol zapewnia wyjątkowy komfort dzięki systemowi BI-GRADUAL, który w połączeniu z technologią Nucol® oferuje dwustopniowe doznania. Doskonale dopasowuje się do obszaru głowy, sprzyja prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa. Opatentowany system perforowanych nacięć, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. Poduszka Nucol powstała z myślą o najbardziej wymagających osobach, które cenią sobie doskonały komfort i relaks podczas snu.


559 zł

Termin realizacji update do 7 dni

Poduszka Nucol Soft Gomarco

Nucol Soft to miękka, dwustronna poduszka, która dzięki systemowi BI-GRADUAL i technologii Nucol zapewnia wyjątkowy komfort oraz dwustopniowe doznania.

Opatentowany system Nucol® sprawia, że poduszka całkowicie dostosowuje się do obszaru szyi i kręgosłupa, nie obciążając mięśni. Wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować.

Bi-Gradual - to innowacyjne rozwiązanie w postaci perforowanych nacięć, stożkowatych kanalików wentylacyjnych, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. 

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki. 

Właściwości prozdrowotne systemu Nucol:

System Nucol® został przetestowany przez zespół Dr. Estivill - światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, z prestiżowej Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

Poduszka Nucol Soft - właściwości

Budowa i zalety poduszki Nucol Soft:

  • wnętrze poduszki wykonane jest ze 100% pianki z pamięcią, 
  • miękka, dwustronna poduszka,
  • wykonana w systemie Nucol®,
  • system BI-GRADUAL - zapewniający przyjemne uczucie odpoczynku w dwóch fazach,
  • oddychająca - perforowany rdzeń ułatwiający przepływ powietrza oraz idealne dopasowanie do obszaru głowy i szyi,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
  • wymiary 70x35x12 cm.
gom_p_nucs
chat Komentarze (0)