tel. 506 626 678 email

Poduszki

Gomarco Nucol Soft
  • Gomarco Nucol Soft

Poduszka Nucol Soft Gomarco

Poduszka Nucol Soft to najnowszej generacji miękka poduszka wykonana w systemie Nucol® przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka Nucol zapewnia wyjątkowy komfort dzięki systemowi BI-GRADUAL, który w połączeniu z technologią Nucol® oferuje dwustopniowe doznania. Doskonale dopasowuje się do obszaru głowy, sprzyja prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa. Opatentowany system perforowanych nacięć, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. Poduszka Nucol powstała z myślą o najbardziej wymagających osobach, które cenią sobie doskonały komfort i relaks podczas snu.

Marka
559 zł
Termin realizacji update do 7 dni

Poduszka Nucol Soft Gomarco

Nucol to miękka, dwustronna poduszka, która dzięki systemowi BI-GRADUAL i technologii Nucol zapewnia wyjątkowy komfort oraz dwustopniowe doznania.

Opatentowany system Nucol® sprawia, że poduszka całkowicie dostosowuje się do obszaru szyi i kręgosłupa, nie obciążając mięśni. Wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować.

Bi-Gradual - to innowacyjne rozwiązanie w postaci perforowanych nacięć, stożkowatych kanalików wentylacyjnych, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. 

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki. 

Właściwości prozdrowotne systemu Nucol:

System Nucol® został przetestowany przez zespół Dr. Estivill - światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, z prestiżowej Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.


Trzy poziomy miękkości do wyboru:

    SOFT GEL - miękki
    MEDIUM MALVA - średni
    FIRM CARBON - twardy

Poduszka Nucol Soft - właściwości

Poduszka Nucol Soft cechy

Budowa i zalety poduszki Nucol Soft:

  • wnętrze poduszki wykonane jest ze 100% pianki z pamięcią, 
  • miękka, dwustronna poduszka,
  • wykonana w systemie Nucol®,
  • oddychająca - system Bi-Gradual, perforowany rdzeń ułatwiający przepływ powietrza oraz idealne dopasowanie do obszaru głowy i szyi,
  • poduszka o właściwościach ortopedycznych,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
  • wymiary 70x35x12 cm.

 

gom_p_nucs
chat Komentarze (0)