tel. 506 626 678 email

Poduszki

Blog nawigacja
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -53 zł
Poduszka MILANO Materasso
  • Poduszka MILANO Materasso

Poduszka MILANO Materasso

Poduszka Milano o klasycznym kształcie, wykonana w całości z pianki LAZY-FOAM zapamiętującej kształty, która reaguje na ciepło oraz nacisk naszego ciała. Poduszka Milano pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśni, znacząco może pomóc w walce z chrapaniem oraz porannymi bólami głowy.


223 zł
170 zł Zniżka 53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 223 zł

Termin realizacji update od ręki

Poduszka MILANO Materasso

Poduszka Milano o klasycznym kształcie, wykonana w całości z pianki termoelastycznej LAZY-FOAM z pamięcią kształtu. Pianka reaguje na ciepło oraz nacisk naszego ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa szyjnego oraz głowy.

Milano to wyjątkowa w odczuciu, nieprofilowana poduszka, która doskonale podpiera odcinek szyjny, nawet u osób, które mają szeroko rozbudowane ramiona.

Pianka z pamięcią dopasowuje się bez uczucia nacisku. Jest neutralna pod względem alergicznym i nie stwarza warunków do życia dla roztoczy. 

SilkTouch Poduszka Milano Materasso

Pokrowiec Silk Touch to ekskluzywny pokrowiec, którego wyjątkową strukturę podnoszącą komfort snu uzyskano dzięki wykorzystaniu nanotechnologii. Materiał jest elastyczny i przewiewny, wspomaga odprowadzaniu wilgoci oraz zachowania optymalnej temperatury w czasie snu. Pokrowiec jest miły w dotyku, zdejmowany z możliwością prania w temperaturze do 60oC.

Budowa i zalety poduszki Milano:

  •     wnętrze poduszki pianka termoelastyczna z pamięcią kształtu Lazy-Foam,
  •     wymiary 60x35x14 cm,
  •     materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  •     pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  •     poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą marki Materasso

mat_podu_mil
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)