tel. 506 626 678 email

Akcesoria TEMPUR

Blog nawigacja
Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe
  • Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe
  • Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe

Nakładka TEMPUR na siodełko rowerowe

Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe wykonana z niezwykle komfortowego materiału TEMPUR®. Dostosowuje się do kształtu ciała, zapewnia wygodę i optymalne rozłożenie nacisku.

Rozmiar

218 zł

Termin realizacji update 6 tygodni

Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe

Dzięki nakładce na siodełko rowerowe wykonanej z z rewolucyjnego, niezwykle komfortowego materiału TEMPUR® każda wycieczka będzie prawdziwym relaksem.

Nakładka dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia doskonałe podparcie, najwyższy komfort i optymalne rozłożenie nacisku.


Nakładkę montuję się w stabilny i bezpieczny sposób na siodełku za pomocą regulowanego paska, doskonała do wszystkich rowerów.

Wiscoelastyczne komórki aktywnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała.

Nowatorskie akcesorium zaprojektowane z myślą o optymalnym podparciu.

Nakładka TEMPUR® na siodełko rowerowe
Materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA, by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_sr
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)