tel. 506 626 678 email

Kołdry

Kołdra Aller Guard
 • Kołdra Aller Guard

Kołdra AllerGuard Całoroczna

Kołdra AllerGuard Całoroczna jest wypełniona najwyżej cenionym na świecie, świeżym, polskim, białym puchem gęsim, pranym i sortowanym. Wypełnienie o zawartości 100% puchu zapewnia odpowiednią izolację cieplną przy niskiej wadze. Kołdra AllerGuard Całoroczna to idealna propozycja na lato. AllerGuard to prawdziwie antyalergiczna i antyroztoczowa kolekcja zapewniająca doskonały komfort i ochronę.

Rozmiar kołdry

1 699 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 7 dni


Kołdra AllerGuard Całoroczna

Wyroby AllerGuard to opatentowana technologia oparta na tkaninie ze specjalnego mikrowłókna oraz systemie termo-zgrzewania Soft-Seal. Została opracowana z myślą o osobach chorujących na astmę, egzemę i inne alergie, oraz dla wszystkich tych, którzy cenią zdrowy tryb życia. Chroni przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny, zdrowy sen.

Jak działa AllerGuard ?

W odróżnieniu od dostępnych na rynku wyrobów z powlekanych lub impregnowanych tkanin, produkty AllerGuard są wykonane z mikrowłókien zapewniających doskonałą szczelność. Zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów. Jednocześnie tkanina AllerGuard charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci zapewniając komfort związany z utrzymaniem odpowiedniej temperatury, regulacji poziomu pocenia oraz  higieny.

Kołdra AllerGuard Całoroczna - AllerGuard


Wypełnienie i zalety:

 • nowoczesna mikrowłókienna bariera przeciwko roztoczom kurzu domowego i innym alergenom,
 • jedwabisty i delikatny materiał z przepuszczalnością wilgoci i powietrza zapewniający zdrowy sen,
 • naturalne wypełnienie stanowi wysokiej klasy 100% czysty biały puch gęsi, poddany procesowi prania i obróbki termicznej co gwarantuje jego unikatową czystość i sterylność,
 • produkty wolne od chemicznych substancji,
 • kołdry można prać w temp. 60 C i termicznie dezynfekować w temp. 90 C,
 • Aller Guard współpracuje z Duńskim Związkiem Astmy i Alergii oraz z ośrodkiem Badań Dziecko Alergiczne w Polsce
 • kolor biały
 • 7 lat gwarancji.


Ilość wypełnienia: 135x200 - 350g, 155x200 - 400g, 200x200 - 520g, 200x220 - 580g

Wypełnienie pościeli
Pościel AllerGuard® wypełniona jest wysokiej klasy 100% czystym białym puchem gęsim, poddanym procesowi prania i obróbki termicznej  w 120°C co gwarantuje jego unikatową czystość i sterylność. Izolacyjne i przepuszczające powietrze właściwości puchu są niezastąpione do dziś. Materiał, którym wypełniona jest pościel AllerGuard® poddawany jest procesowi sanityzacji i ścislej kontroli wg ściśle określonej normy japońskiej JIS.

System zgrzewania pościeli
W celu ochrony Twojego łóżka przed roztoczami kurzu domowego, w materiale AllerGuard® nie została zrobiona żadna dziurka, co oznacza, iż właściwości barierowe materiału zostały zachowane. We wszystkich kołdrach AllerGuard®, wewnętrzne i zewnetrzne ściany materiału zostały zgrzane bez pozostawienia żadnej dziury po szyciu. Dzięki tej technologii roztocza kurzu domowego nie mają szansy dostać się do środka i skolonizować twojej kołdry, ani też ze środka się wydostać. Technologia termo fiksacji Soft–Seal™ jest silna i pozostaje stabilna nawet po wielu praniach.

Prawda o hypo-alergicznej pościeli
Produkty sprzedawane jako hypo-alergiczne często nie  działają jako bariera dla alergenów. Hypo alergiczne oznacza po prostu, iż w momencie produkcji żaden alergen nie był obecny w produkcie. Wymagają one częstego czyszczenia, aby zachować swoje właściwości, np. co 2 tyg.e –  o czym równie często się zapomina.
Użytkowanie pościeli AllerGuard®
Czyszczenie kołdry bywa kłopotliwe, pościel AllerGuard® nie wymaga częstego czyszczenia. Materiał AllerGuard® został tak opracowany, aby nie brudził się szybko. Jest tak dzięki odpowiedniej strukturze materiału, nie przepuszczającej żadnych alergenów z roztoczami i ich odchodami włącznie.
AllerGuard® jest unikatowy – pranie nie niszczy jego właściwości antyroztoczowych, a zapominanie o wypraniu nie wpływa na jakość produktu. Nawet po 10 latach użytkowania, AllerGuard® nieustannie chroni nasze łóżko przed roztoczami, które nie mogą się przedostać do wnętrza pościeli.

 • Należy unikać użytkowania w pobliżu pościeli AllerGuard® ostrych przedmiotów, które mogą zniszczyć strukturę materiału.
 • Dla powłok, proszę upewnić się o założeniu poszwy zapinanej na zamek.
 • Nie kłaść pościeli AllerGuard® w pobliżu silnego źródła ciepła 90 stopni.
 • Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych przez długi czas.
 • AllerGuard® nie wymaga intensywnego czyszczenia, natomiast materiał ten można prać w temperaturze 60 stopni. 
 • Można prac 1-2 razy do roku.


Jedwabny dotyk materiału AllerGuard®
Cechami szczególnymi materiału AllerGuard® jest miękkość i delikatność w dotyku przy niezwykle silnej strukturze budowy. Materiał jest jedwabisty i nie porównywalny z żadnymi innymi dostępnymi dotychczas na rynku. Mikrowłókienna nitka użyta w AllerGuard® jest tak cienka, iż rozciągnięta od Londynu do Honk Kongu ważyłaby tylko 350 gramów. Właściwości ochronne i przepuszczające powietrze oraz wilgoć to nie wszystko co daje nam ten mikrowłókienny materiał, AllerGuard® jest również najdelikatniejszym oraz najlżejszym materiałem barierowym w świecie.

ko_AllG_135x200_cal
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)