tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Nakładka TEMPUR® 7 cm
  • Nakładka TEMPUR® 7 cm
  • Nakładka TEMPUR® 7 cm

Nakładka na materac TEMPUR 7 cm

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Zobacz nową kolekcję: Nakładka na materac TEMPUR One™ 5 cm

Nakładka TEMPUR® 7 cm wykonana z redukującego nacisk i zapewniającego terapeutyczne podparcie materiału TEMPUR®. Można ją położyć na każdym tradycyjnym materacu, kanapie, aby zwiększyć podparcie kręgosłupa i zapewnić sobie doskonały komfort. Posiada atest ortopedyczny.

Rozmiar materaca


Termin realizacji

Nakładka na materac TEMPUR® 7 cm

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Nawierzchniowy materac TEMPUR® o wysokości 7 cm, który redukuje nacisk i zapewnia terapeutyczne podparcie.

Zwiększa uczucie komfortu w czasie nocnego odpoczynku.

Polecany zwłaszcza osobom, które odczuwają dyskomfort z powodu zbyt twardego lub niewygodnego materaca, kanapy czy sofy na której śpią.

Nakładka posiada dwustronny pokrowiec. W zależności od preferencji, można cieszyć się komfortem i miękkością jaki daje welur lub miękki materiał Double Jersey.

Jeśli obecne łóżko nie dostarcza Ci dostatecznego komfortu, nakładka TEMPUR® jest właśnie dla Ciebie!

Nakładka na materac TEMPUR®
Materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec

Welur

Delikatny pokrowiec, który zapewnia maksymalną ochronę antyalergiczną i antybakteryjną. Wysokiej jakości welur, 75% bawełny, 25% poliestru. Pokrowiec zdejmowalny, nadaje się do prania w temperaturze do 60 °C. 3 lata pełnej gwarancji.

Double Jersey

Przyjemny oraz miękki w dotyku, idealnie współgra z materiałem TEMPUR®. Wykonany w 99% z poliestru z 1% dodatkiem elastanu. Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać w temperaturze do 60°C, by zapewnić sobie świeżość podczas snu. 3 lata pełnej gwarancji.

Pokrowiec TEMPUR®

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA, by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Jak produkowane są materace TEMPUR®?

Obejrzyj film prezentujący produkcję w fabryce TEMPUR®.

TEMPUR poduszki
te_p_ter_nk7
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
15 lat
chat Komentarze (0)