tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Montreal Mollyflex
 • Materac Montreal Mollyflex

Materac Montreal Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Novia Mollyflex


Montreal to wyjątkowy materac, zapewnia solidne podparcie dla kręgosłupa i rozluźnienie mięśni. Pokrowiec z włóknem sojowym oraz naturalną bawełną jest przyjazny dla ciała i praktyczny w użytkowaniu. Połączenie najwyższej jakości materiałów zapewni wygodę i komfort snu.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

2 430 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 3 - 7 dni


Materac Montreal Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Montreal zapewnia niezwykłe wsparcie ortopedyczne dla kręgosłupa. Zastosowano w nim dwie warstwy pianek, w tym Viscofoam Waterlily, gwarantującą rozluźnienie mięśni.
Dzięki temu materac Montreal zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Dodatkową zaletą materaca jest wysokość, która sprawia, że materac jest uniwersalny, dopasowuje się do wszystkich rodzajów stelaży.

Pokrowiec wzbogacony jest naturalnym włóknem sojowym, które nadaje tkaninie delikatności. Cienki, elastyczny i miły w dotyku materiał jest przyjazny w kontakcie bezpośrednim z naszą skórą. Tkanina zawiera też naturalną bawełnę, aby odpowiednio szybko i efektywnie odprowadzać wilgoć i nadmiar temperatury z materaca. Pokrowiec można ściągać i prać w temperaturze do 60°C.


Budowa materaca Montreal: 7 cm Pianka Viscofoam® Waterily (gęstość 53 kg/m, stabilność 1.9 KPA), spód 13 cm pianki Polilatex wysokoelastyczna (gęstość 28 kg/m², stabilność 3,8 KPA)

Materac Montreal mollyflex - budowa
Właściwości materaca Montreal:

Materac Montreal mollyflex - właściwości

 • profilowana i przewiewna struktura,
 • materac ortopedyczny,
 • antyodleżynowy,
 • ekologiczna produkcja
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • antyalergiczny,
 • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 3,
 • zdejmowany pokrowiec,
 • gwarancja 10 lat,
 • całkowita wysokość materaca 22 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Montreal Mollyflex - pokrowiec

Ekologiczny pokrowiec Soybean w skład, którego wchodzi soja, bambus i bawełna jest niezwykle wytrzymały, a przy tym bardzo delikatny w dotyku. To naturalne połączenie zapewnia doskonałą przewiewność dbając o mikroklimat podczas snu.


Materac Montreal - pianka
Pianka Viscofoam Waterlily®
jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.Materac Montreal - pianka

Polilattex
został zaprojektowany specjalnie aby nadać właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka mikrokomórkowa, wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca. Polilattex jest spieniany za pomocą wody bez udziały szkodliwych substancji w technologii zmiennociśnieniowej dzięki temu struktura, sprężystość i twardość pianki pozostaje taka sama. 
Materac Montreal - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


Włoska marka zapewnia prawdziwy komfort snu. Odkryj luksusowe materace Mollyflex.

mol_m_pi_mont_80
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
22 cm
chat Komentarze (0)