tel. 506 626 678 email

Akcesoria na materac

Blog nawigacja
  • Nakładka ochronna Outlast/Bamboo

Nakładka ochronna Outlast/Bamboo

Nakładka ochronna na materac OUTLAST/BAMBOO tworzy korzystny mikroklimat, zapobiega przegrzewaniu się i poceniu podczas snu, a przy tym doskonale zabezpiecza materac. Zewnętrzna tkanina zawiera włókno bambusa. Wewnątrz nakładki znajduje się termoaktywna warstwa materiału OUTLAST. Nakładka ochronna na materac OUTLAST/BAMBOO jest lekka, antyalergiczna, antybakteryjna.

Rozmiar

394 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Nakładka ochronna na materac OUTLAST/BAMBOO

Nakładka ochronna jest wyrobem antyalergicznym wyprodukowanym z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają najwyższy komfort użytkowania oraz niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Zalety nakładki:

  • - TERMOAKTYWNOŚĆ - optymalizując temperaturę ciała zapewniają niespotykany komfort,
  • - polepszają komfort snu dzięki lepszej cyrkulacji powietrza i kontroli wilgotności,
  • - naturalnie antybakteryjne i prozdrowotne właściwości bambusa,
  • - dodatkowa ochrona materaca przd roztoczami, drobnoustrojami i zabrudzeniami,
  • - połączenie najlepszych cech bawełny i bambusa zapewnia większą trwałość, miękkość i delikatność,
  • - kolor biały,
  • - możliwość częstego prania w temp. do 60 st C, ułatwia zachowanie czystości i higieny.


Nakładka ochronna OUTLAST/BAMBOO

Zaletą materiału Outlast jest optymalizacja temperatury ciała, dzięki czemu nie przegrzewamy się i nie pocimy podczas snu. Nakładka zapewnia niespotykany komfort dzięki lepszej cyrkulacji powietrza i kontroli wilgotności. Nakładka na materac jest  połączeniem najlepszych cech bawełny i bambusa, zapewnia większą trwałość, miękkość i delikatność oraz posiada naturalnie antybakteryjne i prozdrowotne właściwości.Nakładka ochronna OUTLAST/BAMBOO


Tkanina pokryciowa: 50% bawełna / 50% bambus + termoaktywna włóknia Outlast.
Nakładka ochronna OUTLAST/BAMBOO
Wypełnienie to wysokosprężysta włóknina, uzyskana jest z najwyższej jakości markowego włókna HCS firmy Advansa - lidera w produkcji nowoczesnych włókien i tkanin używanych w wielu dziedzinach przemysłu. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej miękkości i sprężystości. Pojedyncze włókna posiadają 4-kanały zwiększające właściwości termoizolacyjne oraz sprężystość.
Nakładka ochronna OUTLAST/BAMBOOWyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Exclusive potwierdzając najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, oraz starannie wykończony.


Nakładka ochronna OUTLAST/BAMBOOMożliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. Maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

amz_n_ob
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)