tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

Nawigacja po blogu
Materac Rinfresco PerDormire
 • Materac Rinfresco PerDormire
 • Materac Rinfresco PerDormire

Materac Rinfresco

Luksusowy materac Rinfresco, zaprojektowany dla tych, którzy cenią sobie optymalną temperaraturę podczas snu. Wnętrze materaca tworzą faliście połączone warstwy piany Visco Mind® oraz Waterfoam, które dostosowują się do kształtu ciała dając odpowiednie podparcie. Dopełnieniem jest innowacyjna technologia Clima Fresh® utrzymująca stałą termoregulację. Materac Rinfresco dostępny od ręki, dostawa bezpłatna. Materac Rinfresco to wyrób medyczny.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

4 290 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Materac Rinfresco Perdormire

Wnętrze materaca Rinfresco tworzą faliście połączone dwie warstwy piany: dolna stanowiąca bazę materaca, wykonana z nowoczesnej pianki Waterfoam®, materiału o właściwościach ergonomicznych, niezwykłej trwałości oraz doskonale wentylującym powietrze.

Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje, stosowanie szkodliwych dla środowiska związków freonów ( CFC). Natomiast, górna wykonana jest z piany Visco Mind®, która pod wpływem nacisku oraz temperatury , dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając najwyższy komfort wraz z właściwym podparciem anatomicznym naszego kręgosłupa.

Zawarta w pokrowcu termoregulacyjna piana Visco Mind® Clima Fresh® to innowacyjny materiał, który posiada zdolność pochłaniania nadmiaru ciepła, utrzymując stały komfort termiczny. Zastosowanie tej nowoczesnej technologi rozwiązuje problem przegrzewania się i nadmiernej potliwości. Dodatkowym atutem są jony srebra w składzie materiału, które stanowią doskonałą barierę antybakteryjną.

materac rinfresco przekrój budowa perdormire salonsnu.pl

 • wysokość materaca 25 cm,
 • leniwa pianka Visco Mind®,
 • materac średnio twardy,
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • obciążenie ortopedyczne (pojedynczy materac) 150 kg,
 • gwarancja 10 lat,
 • innowacyjny materiał Clima Fresh,
 • materac o statusie wyrobu medycznego,
 • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
 • maksymalna temp. prania pokrowca to 30 stopni C.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

materac Rinfresco, visco mind perdormire

Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

materac Rinfresco, waterfoam perdormire


Piana wysokoelastyczna Waterfoam posiada otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Jest całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.

materac Rinfresco, extra soft perdormire

Pianka Extra Soft, nowoczesna i bardzo innowacyjna, dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa pianka wysokoelastyczna. Jej inna struktura polegająca na znacznie większej otwartokomórkowości, pozwala na znacznie szybsze i bardziej czułe dopasowanie pod wpływem temperatury i nacisku naszego ciała. Zapewnia bardzo komfortowe i przyjemnie miękkie odczucie materaca.

materac Rinfresco, clima fresh perdormire

Clima Fresh, to technologiczna innowacja,w której wysokoelastyczna pianka została połączona ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM, które pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i utrzymują na stałym poziomie wewnętrzną temperaturę materiału. Pianka osiąga nadzwyczajną zdolność do zachowania komfortu termicznego. Ponadto dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne

materac Rinfresco, tencel perdormire

Pokrowiec Tencel: delikatny i bardzo przyjemny w dotyku. Wykonany z włókien pochodzenia naturalnego, wysokiej jakości materiału Tencel, którego głównym składnikiem jest celuloza. Materiał ten jest całkowicie biodegradowany, doskonale pochłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz utrzymując suche i komfortowe środowisko snu.

W pokrowcu strona A - wszyte są dodatkowe 2 cm pianki Visco Mind Clima Fresh oraz Strona B - 2cm pianki Extra Soft.  Odpinany w całości w górnej części, nadający się do prania. Boczny pas pokrowca z dodatkowymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.
Opinie klientów na temat PerDormire często podkreślają wygodę i trwałość produktów, co świadczy o wysokiej jakości materacy i akcesoriów do spania. Zobacz wszystkie produkty.

per_m_ter_rinfre_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)