tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Pani Smart
 • Materac Pani Smart

Materac Pani Smart M&K foamPRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Komfort Junior H2 M&K foam

Materac Pani Smart to ekonomiczna wersja materaca o średniej twardości, zapewniająca właściwe podparcie ciała dzięki elastycznej i trwałej piance Kaltschaum. Za odpowiedni komfort oraz właściwe podparcie odpowiada warstwa pianki termoelastycznej. Pianka termoelastyczna zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowując się do jego kształtu. Materac Pani Smart do doskonała relacja ceny do jakości. Dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

842 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Pani Smart M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Pani Smart z warstwą 2 cm pianki termoelastycznej zapewnia optymalne dopasowanie reagując na temperaturę i ciężar naszego ciała.

Pianki termoelastyczne w aktywny sposób zmieniają swoją twardość pod wpływem temperatury. To niezwykła i bardzo ciekawa zależność, która sprawia, że materace termoelastyczne bardzo dobrze dostosowują się do kształtu ciała leżącego, niezależnie od jego wzrostu lub ciężaru.

Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Prosimy o wybór twardości ( H2/H3)- dodając informację w komentarzu.Materac Pani Smart

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna o wysokości 2 cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca i spokojny sen.

Materac Pani Smart

Pianka Kaltschaum o wysokości 12 cm charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Pani Smart


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.
Materac Pani Smart

Materac dostępny w pokrowcu Silver Lux niepikowanym o właściwościach wysoce antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni C.
Budowa i zalety:

 • wierzchnia warstwa 2 cm miękkiej, pianki termoelastycznej o gęstości 45kg/m3,
 • podstawa pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 12 cm, o gęstości 4kg/m3,
 • elastyczny i plastyczny,
 • materac średnio twardy, twardy
 • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • doskonale podpiera kręgosłup,
 • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
 • wyprodukowany w Polsce,
 • dostępna twardość H2 dla osób do 80 kg lub szukających miękkiego materaca,
 • twardość H3 doskonała dla osób szukających twardszego podparcia,
 • całkowita wysokość materaca ok. 15 cm.


mk_m_ter_psmart_silverl_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
15 cm
chat Komentarze (0)