tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Pan Smart
 • Materac Pan Smart

Materac Pan Smart M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Komfort Junior H2 M&K foam

Materac Pan Smart to ekonomiczna wersja materaca twardszego, zapewniającego właściwe podparcie ciała dzięki elastycznej i trwałej piance Kaltschaum. Za odpowiedni komfort oraz właściwe podparcie odpowiada warstwa pianki termoelastycznej. Pianka termoelastyczna zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowując się do jego kształtu. Materac Pan Smart do doskonała relacja ceny do jakości. Dostawa bezpłatna.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

897 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Pan Smart M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Pan Smart z warstwą 2 cm pianki termoelastycznej Visco A o dużej gęstości ok. 80kg/m3. Pianka termoelastyczna zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowując się do jego kształtu.

Pianki termoelastyczne w aktywny sposób zmieniają swoją twardość pod wpływem temperatury. To niezwykła i bardzo ciekawa zależność, która sprawia, że materace termoelastyczne bardzo dobrze dostosowują się do kształtu ciała leżącego, niezależnie od jego wzrostu lub ciężaru.

Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Prosimy o wybór twardości ( H2/H3)- dodając informację w komentarzu.Materac Pan Smart

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna Visco A dużej gęstości ok. 80kg/m3 o wysokości 2 cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca i spokojny sen.

Materac Pan Smart

Pianka Kaltschaum o wysokości 12 cm charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Pan Smart


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.
Materac Pan Smart

Materac dostępny w pokrowcu Silver Lux niepikowanym o właściwościach wysoce antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni C.

Budowa i zalety:

 • wierzchnia warstwa 2 cm miękkiej, pianki termoelastycznej o gęstości ok. 80kg/m3,
 • podstawa pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 12 cm, o gęstości ok. 40kg/m3,
 • elastyczny i plastyczny,
 • materac twardy,
 • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • doskonale podpiera kręgosłup,
 • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
 • wyprodukowany w Polsce,
 • dostępna twardość H2 dla osób do 80 kg lub szukających miękkiego materaca,
 • twardość H3 doskonała dla osób szukających twardszego podparcia,
 • całkowita wysokość materaca ok. 15 cm.


mk_m_ter_pa_smart_silverl_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Twardy
Wysokość
15 cm
chat Komentarze (0)