tel. 52 349 33 70 email
Blog nawigacja
Poduszka Bio Double PerDormire
  • Poduszka Bio Double PerDormire
  • Poduszka Bio Double PerDormire

Poduszka Bio Double PerDormire

Ortopedyczna, wygodna poduszka  zapewnia podwójny komfort. Wykonana z naturalnej pianki Bio, druga strona z materiału Super Soft. Poduszka Bio Double pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśni, znacząco może pomóc w walce z chrapaniem oraz porannymi bólami głowy.

Marka
549 zł
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Bio Double PerDormire

Poduszka Bio Double zapewnia podwójny komfort po dwóch różnych stronach na których można spać. Jedna strona wykonana jest z Bio pianki Viscomind z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych. Druga strona wykonana jest z materiału Supersoft zapewniającego niezwykłą miękkość i sprężystość. Otwory poprawiają przewiewność poduszki.


Bio pianka z pamięcią stanowi bardzo dobre podparcie dla głowy i szyi. Dopasowuje się bez uczucia nacisku. Jest neutralna pod względem alergicznym i nie stwarza warunków do życia dla roztoczy.

Pokrowiec PROBIOTIC. Probiotyki pozwalają w naturalny sposób redukować alergię i astmę. Dzięki zastosowaniu aktywnych probiotyków hamujących rozwój pleśni i bakterii oraz czyszczących z alergenów roztoczy. Ta podwójnie opatentowana technologia jest w 100% ekologiczna, naturalna i inteligentna – zastosowana po to aby zagwarantować bardzo higieniczny sen. Probiotyki są umieszczone w materiale w postaci mikrokapsułek, które zostaną uwolnione w trakcie używania poduszki.

Budowa i zalety:

  •     wnętrze poduszki dwie różne strony: z jednej pianka z pamięcią, druga Super Soft,
  •     wymiary 72x42cm,
  •     materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  •     pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  •     poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.
per_podu_dble
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)