tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Mollywell Classic
  • Poduszka Moontex Mollywell Classic
  • Poduszka Moontex Mollywell Classic

Poduszka Mollywell Classic Silver

Moontex Mollywell Classic Silver - to poduszka o statusie wyrobu medycznego, jest połączeniem wygody i dobrej jakości. Poduszka o klasycznym kształcie i wysokiej jakości wypełnieniu, zadba o solidne podparcie głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa. Dodatkowo pokrowiec Silver wykonany jest z bawełny jonizowanej srebrem, dzięki czemu poduszka dobrze odprowadza wilgoć i jest antybakteryjna.

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

250 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update Od ręki

Poduszka Mollywell Classic Silver

Poduszka Mollywell Classic Silver wykonana jest z elastycznej pianki visco foam PNEUMATIC® o gęstości 45 kg/m². Materiał ten w unikalny sposób profiluje się do kształtów ciała, otulając je, zapewniając przyjemne poczucie komfortu i jednocześnie stabilne podparcie.

Poduszka ta precyzyjnie punktowo rozkłada nacisk na całej powierzchni. Posiada klasyczny kształt i optymalną wysokość, która pozwala na szybką adaptację i wygodny sen, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.


Pokrowiec Silver wykonany jest z tkaniny antybakteryjnej. Dzięki zastosowaniu srebra poduszka jest wysoce bakteriobójcza, bardzo dobrze odprowadza nadmiar wilgoci, polecana alergikom.

Mollywell Ergo tak jak inne poduszki z serii Moontex jest
certyfikowanym wyrobem medycznym, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort snu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Właściwości poduszki Mollywell Classic Silver:

poduszka Moontex Mollywell Classic Silver właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 42x72x14 cm,Moontex Mollywell Classic Silver - materiał VISCOFOAM HD® to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Moontex Mollywell Classic Silver - certyfikat CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Moontex Mollywell Classic Silver, Silver Safe Mollyflex
SILVER SAFE®. Właściwości srebra są obecnie wykorzystywane do produkcji włókna tekstylnego używanego do tworzenia materacy i poduszek. W bezpośrednim kontakcie z jonami srebra, w tym głównie roztocza i bakterie są natychmiast eliminowane dzięki czemu pokrowce pozostają higieniczne. Metale szlachetne mają najwyższe właściwości przewodności elektrycznej, ta szczególna cecha umożliwia natychmiastowe rozproszenie  energii statycznej i elektrycznej.

Odpowiednio profilowane ortopedyczne poduszki MollyFlex gwarantują niezrównany komfort i relaks. Odkryj pełny asortyment produktów Mollyflex.

mol_po_molClas
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)