tel. 506 626 678 email

Kołdry TEMPUR

Blog nawigacja
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -30%
Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down
  • Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down
  • Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down

OUTLET Kołdra Home by TEMPUR Luxe HUNGARIAN z czystym puchem gęsim z magazynu

Wyprzedaż do wyczerpania zapasów!
Kołdra 
Luxe Hungarian z czystym puchem gęsim należy do ekskluzywnej kolekcji Home by TEMPUR®, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra jest wypełniona w 100% czystym węgierskim puchem gęsim z poszewką wykonaną z luksusowej batystowej bawełny o gęstości splotu. Technologia TEMPRAKON® pomaga regulować temperaturę i odprowadzać wilgoć dla prawdziwego, spokojnego snu. Chłodna w dotyku.

Rozmiar kołdry
Wersja kołdry

4 483 zł
3 138 zł Zniżka 30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 4 483 zł

Termin realizacji update od ręki
home by tempur

Kołdra Home by TEMPUR® Luxe z czystym puchem gęsim -

Śpij w luksusie dzięki puszystej i przytulnej kołdrze.

Ekskluzywna kołdra Home by TEMPUR® Luxe wypełniona w 100% czystym węgierskim puchem gęsim, pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się.

Jest lekka i przyjemnie miękka - to doskonała propozycja kołdry letniej, sprawdzi się również w ciepłej sypialni jako kołdra całoroczna.

Poszewka wykonana z luksusowej batystowej bawełny o gęstości splotu 300 TC. Technologia TEMPRAKON® pomaga regulować temperaturę i odprowadzać wilgoć dla prawdziwego, spokojnego snu. Chłodna w dotyku.

Dzięki technologii SPACE kołdry Home by TEMPUR® mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra Home by TEMPUR® Luxe Hungarian z czystym węgierskim puchem gęsim wykorzystuje technologię materiału Outlast w zewnętrznej tkaninie aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

koldry home by tempur
te_hbt_k_puch_luxe_200X220
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)