tel. 52 349 33 70 email
Materac Electro Hilding
  • Materac Electro Hilding
  • Materac Electro Hilding
  • Materac Electro Hilding

Materac hybrydowy Electro Hilding

Materac hybrydowy Electro to innowacyjne, niebanalne rozwiązanie. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, łączy w sobie atrybuty materaca sprężynowego oraz piankowego. Jest to produkt uniwersalny, odpowiedni zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych, wysokich i niskich. Podczas tworzenia materaca połączyliśmy zalety mechanizmu sprężynowego Multipocket z pianką hybrydową Fusion, warstwą pianki wysokoelastycznej oraz cienką taflę sizalu. Odpinany top materaca pozwala stworzyć aż sześć wygodnych opcji we własnej sypialni.

Producent
Rozmiar materaca
Cena: 2 309 zł
Dostępność od 5 - 21 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Electro Electro to nowoczesny, wielofunkcyjny materac hybrydowy łączący zalety materaca sprężynowego i piankowego.
Jest to produkt uniwersalny, odpowiedni zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych, wysokich i niskich.

Wykorzystuje najlepsze cechy sprężyn Multipocket z pianką hybrydową Fusion – niezwykle wytrzymałym, odpornym na nacisk materiałem, który cechuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na wilgoć.

Po drugiej stronie znajduje się pianka wysokoelastyczna połączona z cienką taflą Sizalu, która podwyższa twardość konstrukcji.

Odpinany top z profilowanego lateksu połączonego z pianką Visco daje możliwość dopasowania twardości materaca do aktualnych potrzeb aż na sześciu poziomach.

Materac nawierzchniowy możesz bez problemu odpiąć i zabrać w podróż, zapewniając sobie komfort snu bez względu na to, gdzie jesteś.

Odpinaj i obracaj TOP lub materac ‒ dobierz
odpowiedni komfort materaca dla siebie.

materac electro

Możliwości konfiguracji:

materac electro hilding konfiguracje

tencel hilding

TENCEL / TENCEL NEW   NOWOŚĆ!

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 31 cm (Tencel / Tencel New)

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Gwarancja: 15 lat

hil_m_hyb_ect_80x200
Typ
Materac
chat Komentarze (0)