tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

Materac Sealy Hybrid Style sprężynowo-piankowy
 • Materac Sealy Hybrid Style sprężynowo-piankowy
 • Materac Sealy Hybrid Style sprężynowo-piankowy
 • Materac Sealy Hybrid Style sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Hybrid Style sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Hybrid Style - w nowej odsłonie pokrowca Cooling. Ten nowoczesny, chłodzący pokrowiec, zapewniające przyjemne uczucie chłodu oraz wyjątkową świeżości. Materac Sealy Hybrid Style to średniej twardości kompaktowy materac z rodziny Sealy Hybrid. Połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości aby zapewnić luksusowe warunki do snu. Materac, łączący zalety nowatorskich sprężyn z komfortem pianki z pamięcią przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury dla komfortowego wypoczynku. Sealy Hybrid Style 140, 160, 180x200 i inne rozmiary. Dostawa gratis.

Rozmiar materaca

5 848 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 6 - 8 tyg.


Materace Sealy Hybrid Style to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia. Materac Sealy Hybrid Style posiada wszystkie właściwości materaców z tej rodziny. Cechuje się wyjątkowo optymalną średnią twardością. 

Materac Sealy Hybrid Style

Budowa:

Materac Sealy Hybrid Style budowa

Materac Sealy Hybrid Style budowa


Materac Hybrid Style, łączy chłodzący komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem jaki zapewniają sprężyny kieszeniowe.

Materac Sealy Hybrid Style górna warstwa

Zastosowany w górnej warstwie materaca materiał Opticool to wysokiej jakości żelowa pianka z pamięcią, która pozwoli efektywnie usunąć nadmiar ciepła i gwarantuje odczucie przyjemnego chłodu.

Materac Sealy Hybrid Style dolna warstwa

Dolna warstwa zapewnia wyjątkowe podparcie, dzięki sprężynom kieszeniowym. Sprężyny gwarantują dopasowane podparcie oraz redukcję drgań spowodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Materac Sealy Hybrid Style wsparcie lędźwiowe

Wsparcie lędźwiowe. Technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest aż 50% masy ciała.

Materac Sealy Hybrid Style, System wzmacniający krawędzie

System wzmacniający krawędzie, SolidEdge zapewnia bardziej stabilną powierzchnię do spania, siedzenia, przytulania i przeciągania się.

Materac Sealy Hybrid Style pokrowiec

Materac w wyjątkowo atrakcyjnym i elastycznym pokrowcu o kwiatowym wzorze. Pokrowiec w kolorze białym z jasnoszarymi bokami z taśmą dekoracyjną. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 30 stopni C.


NOWOŚĆ: Pokrowiec Cooling - chłodzący w dotyku pokrowiec, zapewniające przyjemne uczucie świeżości. Opracowany przez naukowców, nie tylko elastycznie dopasowuje się do ciała, ale także wraca do pierwotnego kształtu bez fałd i marszczeń, rozciąga się w każdym kierunku aby w żaden sposób nie ograniczać odczuć, jakie zapewniają warstwy we wnętrzu materaca.

Materac Sealy Hybrid Style pokrowiec

Podsumowanie:

 • dobre dopasowanie dzięki piance z pamięcią kształtu,
 • pianka żelowa dla komfortu termicznego,
 • idealna temperatura,
 • wytrzymała i sprężysta pianka Sealy SuperSoft,
 • dodatkowe wsparcie lędźwiowe,
 • materac hipoalergiczny,
 • wysokość materaca: około 25 cm,
 • pokrowiec forever flex z możliwością zdjęcia i wyprania,
 • sprężyny kieszeniowe,
 • hipoalergiczne materiały,
 • najbardziej kompaktowy materac z kolekcji Hybrid Style średnio twardy/twardy,
 • doskonałe podparcie kręgosłupa,
 • pokrowiec zdejmowany do prania w temp. do 30 stopni,
 • gwarancja 10 lat.

UWAGA: podana cena nie obejmuje podstawy materaca, dotyczy samego materaca.

Zobacz też prześcieradło dopasowane do materaców Sealy Hybrid Series

Prześcieradło na materac Sealy z gumą po obwodzie. Wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, wspierających Ciebie i Twoją rodzinę podczas snu. Idealnie dopasowuje się do materaca Sealy.

Poznaj bliżej markę Sealy!

Zobacz krótki wywiad z przedstawicielem firmy Tempur Sealy Polska i dowiedz się więcej o amerykańskich materacach Sealy.

materace Sealy salonsnu.pl

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_shs_ff_140x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)