tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

Materac Step
  • Materac Step
  • Materac Step

Materac Step Hilding kieszeniowy

Materac Step jest zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej. Materac Step zapewni znakomitą elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Każda sprężynka jest umieszczona w osobnej kieszonce i pracuje indywidualnie, uginają się tylko te części materaca, na które wywierasz największy nacisk. Dodatkowe warstwy z pianki Flexifoam zapewniają poczucie dopasowania i komfortu.

Rozmiar materaca

719 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 2 - 3 tyg.


Materac Step Hilding

Materac Step zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej to doskonały wybór, który gwarantuje znakomitą  elastyczność oraz wsparcie całego  ciała. Każda kieszonka ze sprężynką pracuje osobno, uginają się tylko te części materaca, na które nasze ciało wywiera największy  nacisk. Materac nie przenosi drgań kiedy zmieniasz pozycję, dlatego nie musisz się martwić, że zbudzisz swojego partnera.

Każda strona materaca Step obłożona jest pianką Flexifoam, która gwarantuje poczucie doskonałej miękkości podczas snu. Siedem zróżnicowanych stref twardości zapewni optymalne wsparcie całego ciała. 

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 2,5 cm.


Materac Step budowa

NOWOŚĆ! Pokrowiec Medicoff Silver:

Pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny Medicott, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez bardzo długi okres, bez zmniejszania skuteczności. Możliwość prania w temp. do 60°C. Dodatkowa aplikacja Silver w pokrowcu działa antybakteryjnie oraz antyalergicznie.Wysokość materaca:
ok. 19,5 cm (Silver)

Gwarancja: 5 lat

Sposób pakowania: materac rolowany

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Marka Hilding oferuje materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Zobacz jaki materac Hilding wybrać dla siebie.

hil_m_kie_fst_80x200_sil
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
19 cm
chat Komentarze (2)
Ocena