tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

Materac Nuvola Lusso
  • Materac Nuvola Lusso

Materac Nuvola Lusso Mollyflex

Promocja: Przyjemne ochłodzenie z Mollyflex - prezent/y do materaca.
Nuvola Lusso - 
to materac o statusie wyrobu medycznego, dedykowany jest osobom, które preferują średnią twardość, ceniących wysoki komfort i higienę podczas snu. Kompozycja warstw i rewolucyjnej pianki Viscofoam Waterlily®, sprawia, że materac jest komfortowy, elastyczny, i bardzo przewiewny. Pokrowiec wykonany jest ze specjalnej tkaniny zawierającej naturalne włókna celulozy, która jeszcze lepiej niż bawełna odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz, ograniczając potliwość podczas snu. Materac Nuvola Lusso jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

3 770 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 3 - 7 dni


Materac Nuvola Lusso Mollyflex

Materac Nuvola Lusso to wysoce zaawansowany technologicznie oraz najnowszy model w ofercie marki Mollyfex. Opracowany z myślą o osobach ceniących sobie wysoki komfort. Materac szybko dopasowuje się i układa do naszego ciała reagując na temperaturę oraz nacisk.

Dzięki nowoczesnej technologi znajdującej się w piance Visco Waterlily®, materac punktowo oraz równomiernie rozprowadza ciężar ciała na całej powierzchni materaca. Lekko sprężysta i bardzo przewiewna pianka o strukturze otwartych komórek, z łatwością dopasowuje się do kształtu naszego ciała, na materacu znacznie szybciej można zmienić pozycję z boku na bok.

Pianka Newlatex, znajdująca się w dolnej części materaca, jest połączeniem właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu, zapewnia wysoką elastyczność, trwałość oraz komfort.

Materac Nuvola Lusso jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co popartym licznymi badaniami, które gwarantują użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Budowa materaca Nuvola Lusso: pianka Viscofoam Waterlily® - 7,5 cm (gęstość 60 kg/m, stabilność 2.0 KPA), Pianka Newlatex Puro® wysokoelastyczna - 7,5 cm (gęstość 30 kg/m², stabilność 3.5 KPA), Pianka Newlatex® - 7 cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

Materac Nuvola Lusso - budowa

Właściwości materaca Nuvola Lusso:

Materac Nuvola Lusso - właściwości

Materac Nuvola Lusso Viscofoam

VISCOFOAM  WATERLILY® to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorPcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adaptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Materac Nuvola Lusso - newlattex
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.Materac Nuvola Lusso - certfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.Materac Nuvola Lusso - pokrowiec

Pokrowiec wykonany z włókna celulozowego - wiskoza, które pochłania do 50% więcej wilgoci niż bawełna oraz znacznie szybciej odprowadza ją na zewnątrz, tworząc komfortowe środowisko snu. Pokrowiec materaca posiada boczny pas - siateczkę 3D, która zwiększa przewiewność materaca, zapobiegając powstawaniu wilgoci, pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.


Podsumowanie:

  • warstwowa i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • wymienny topper + 3,5 cm w dodatkowej sprzedaży,
  • materac średnio twardy: twardość 3-4 ( w skali 1-6),
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 26 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny materacy Mollyflex. Sprawdź wszystkie modele.


Niektóre elementy graficzne, zdjęcia oraz treści stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie ich bez naszej zgody jest zabronione.

mol_m_pi_vfh_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
26 cm
chat Komentarze (0)