tel. 506 626 678 email

Materace młodzieżowe

Materac Junior 10
  • Materac Junior 10

Materac Junior 10 M&K foam

Materac Junior zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka oraz doskonałą wentylację wkładu. Możliwość zdjęcia i wyprania pokrowca gwarantuje higienę użytkowania. Materac Junior dostępny w rozmiarach standardowych oraz w rozmiarach na życzenie klienta.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

654 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni


Materac Junior 10 M&K foam

Materac Junior jest materacem stworzonym dla dzieci i młodzieży, został wykonany z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o zwiększonej sprężystości. Pianka wysokoelastyczna zapewnia optymalną elastyczność punktową oraz bardzo dobrą wentylację. Materac zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka.

  • doskonałe anatomiczne podparcie ciała,
  • elastyczny i trwały,
  • doskonała wentylacja,
  • wysokość ok. 11 cm,
  • gwarancja 2 lata,
  • wyprodukowany w Polsce w M&K Foam Koło
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania.Materac Junior Pianka Kaltschaum


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Junior stelaż


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.

Materac Junior pokrowiecMaterac dostępny w trzech antyalergicznych pokrowcach: Alergik, Aloe Vera, Amikor. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie.Dostępne Pokrowce:

Alergik - pokrowiec z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2, zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.

Aloe Vera - pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. 

mk_m_p_ju10_aloe_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Twardy
Wysokość
11 cm
chat Komentarze (0)