tel. 506 626 678 email

Materace TEMPUR

Nawigacja po blogu
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -2 151 zł
Materac TEMPUR® Original Supreme
  • Materac TEMPUR® Original Supreme
  • Materac TEMPUR® Original Supreme
  • Materac TEMPUR® Original Supreme
  • Materac TEMPUR® Original Supreme

OUTLET! Materac TEMPUR Original Supreme 90x200 cm


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Materac nowy, z magazynu, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Original Supreme z kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Rozmiar materaca

6 941 zł
4 790 zł Zniżka 2 151 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 6 941 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki

Materac TEMPUR® Original Supreme

Materac TEMPUR® Original Supreme

Materac TEMPUR® Original Supreme to najniższy model z rodziny Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu.Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac TEMPUR® Original Supreme wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.
Materac TEMPUR® Original Supreme budowa
Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR® w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Kolekcja Original charakteryzuje się stopniowym dopasowywaniem się do kształtu ciała. Przy pierwszym kontakcie materac stopniowo zapada się, aby równomiernie ułożyć ciężar ciała.

Warstwa komfortowa to materiał TEMPUR® o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.


Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie,

dając podparcie jakiego potrzebujesz.


Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.


Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.

Materac TEMPUR® Original Supreme pokrowiec
Pokrowiec: jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®.
Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • wysokość 21 cm
  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
te_ma_ter_org_sup_out_wyprz_z_mag_90_N
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
21 cm
EAN13
83103542
chat Komentarze (0)