tel. 52 349 33 70 email
Materac Tempur Original Supreme
  • Materac Tempur Original Supreme
  • Materac Tempur Original Supreme

Materac Tempur Original Supreme

premia-30-ss.png
Regulamin promocji "PREMIA 30%" ☎️ 506 626 678
Materac TEMPUR® Original Supreme z kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Producent
Rozmiar materaca
Cena: 6 036 zł
Dostępność od ręki

Masz możliwość negocjacji ceny tego produktu

Negocjuj cenę produktu


Zaznacz produkt w wariancie, którym jesteś zainteresowany. Podaj swoją propozycję ceny i wpisz adres email, na który chcesz otrzymać naszą odpowiedź.

Produkt: Materac Tempur Original Supreme

Cena regularna:

clear
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac TEMPUR® Original Supreme to najniższy model z rodziny Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu.Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac TEMPUR® Original Supreme wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.
tempur__original__supreme_warstwy.jpg
Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR® w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Kolekcja Original charakteryzuje się stopniowym dopasowywaniem się do kształtu ciała. Przy pierwszym kontakcie materac stopniowo zapada się, aby równomiernie ułożyć ciężar ciała.

Warstwa komfortowa to materiał Tempur o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.


Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie,

dając podparcie jakiego potrzebujesz.


Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.


Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.
Pokrowiec: jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®.
Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.
Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • wysokość 21cm
  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_ter_sup_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
EAN13
83103542
chat Komentarze (0)