Materac Air Massage Memory

Wiosenna Promocja! Materac Air Massage Memory to gwarancja komfortu i świeżości.  Wygodny, przyjemnie otulający  materac z pianką Visco Mind i efektem masażu, polecany dla osób ceniących wygodę.

Więcej szczegółów

PerDormire

1 552 zł

1 940 zł

od ręki

10 lat

gratis

Materac Air Massage Memory należy do kolekcji Blue line, to materace dla wymagających, dbających o jakość swojego snu. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.

Wnętrze materaca Air Massage Memory to doskonałej jakości reagująca na temperaturę ciała  pianka Visco Mind, której właściwości sprawiają, że znacznie mniej przekręcamy się z boku na bok w poszukiwaniu wygodniejszej pozycji.

Specjalna technologia wykonania wewnętrznej warstwy pokrytej niewielkimi otworami zapewnia idealną wentylację icyrkulację wewnątrz materaca. Wykonana z Air Memory górna warstwa ze strefami twardości zapewnia ciągły masaż i idealne podparcie.

Budowa materaca Air Massage Memory:4,5 cm - górna warstwa z dostosowującego się do kształtu ciała materiału Air memory, gęstość 45 kg/m³, 7 cm - środkowa warstwa z Waterfoam, 4 cm - dolna warstwa Waterfoam

Air Massage Memory


  • materac średnio twardy
  • wysokość wnętrza 18,5cm
  • całkowita wysokość materaca ok. 21 cm,
  • gwarancja 10 lat.

 

Air Massage Memory


Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odłeżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.Air Massage Memory


Warstwa Waterfoam o silnej ergonomii zapewnia właściwy stopień podtrzymania i wsparcia ciała.Air Massage Memory


Wnętrze materaca podzielone jest na strefy o różnej twardości, aby zwiększyć właściwości ortopedyczne materaca. Zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa i poprawia komfort.

New MemoryMaterac nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną.Air Massage memory


Pokrowiec Silver&Life,
miły w dotyku. Posiada właściwości antybakteryjny i antystatyczny.

Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space. W pokrowcu są wszyte dodatkowe 2 cm pianki wiskoelastycznej.

Air Massage MemoryPokrowic
zdejmowany z zamkami po 3 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space. Pokrowiec  nadaje się do prania w temp.30 stopni C.


Promocja rozpoczyna się 23.02. i potrwa aż do 26.03.2018.
Promocja obejmuje trzy bardzo popularne modele materacy:

-  New Memory

-  Air Massage Memory

-  Lovley Memory
Napisz opinię

Materac Air Massage Memory

Materac Air Massage Memory

Wiosenna Promocja! Materac Air Massage Memory to gwarancja komfortu i świeżości.  Wygodny, przyjemnie otulający  materac z pianką Visco Mind i efektem masażu, polecany dla osób ceniących wygodę.