tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Clean PerDormire
  • Poduszka Clean PerDormire
  • Poduszka Clean PerDormire

Poduszka Clean PerDormire

Poduszka Clean stworzona w trosce o wysoką higienę i najlepszą jakość snu. Wykonana jest w całości z pianki Visco Mind Clean, nadającej się do prania. Pozwala cieszyć się wysokiej jakości komfortem i świeżością. Materiał Visco odpowiednio podpiera głowę i kark dopasowując się do ich kształtu pod wpływem ciepła.


575 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 14 dni


Poduszka Clean PerDormire

Poduszka Clean stworzona przez naukowców w trosce o wysoką higienę i świeżość. Wykonana w całości z pianki Visco Mind Clean - ten rewolucyjny materiał umożliwia pranie całej poduszki w pralce.

Wnętrze poduszki w tej wersji zostało dodatkowo perforowane. Dzięki temu poduszka jest bardziej sprężysta, lepiej się układa oraz zapewnia stałą cyrkulację powietrza jak i skuteczne odprowadzenie wilgoci.

Poduszka Clean pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając przy tym mięśni.

Wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować.

Poduszka idealna dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna, a dodatkowa możliwość prania wkładu zapewnia wysoką higienę.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać.

Budowa i zalety:

  • wnętrze poduszki wykonane jest pianki wiskoelastycznej,
  • możliwość prania w całości w pralce,
  • wymiary 72x42x12 cm,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.

 

Pokrowiec 100% Antiallergic wykonany z włókien o właściwościach antyalergicznych, zapewnia zdrowy, higieniczny sen. Włóka stanowią zabezpieczenie przed pleśnią, roztoczami i bakteriami. Zastosowany zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie w temp.30oC


PerDormire, jako włoska marka, zawsze priorytetowo traktuje oczekiwania swoich klientów. Odkryj wyjątkowy komfort materacy PerDormire dostępnych w naszym sklepie.

per_podu_cle
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)