tel. 506 626 678 email

Do spania na brzuchu

Blog nawigacja

Do spania na brzuchu


Aktywne filtry

Poduszka do spania na brzuchu — zadbaj o zdrowy sen!

Spanie na brzuchu może być zdrowe i w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu, jeżeli wybierzesz poduszkę ortopedyczną do spania na brzuchu o odpowiednim kształcie. W naszym asortymencie posiadamy sprawdzone modele od renomowanych producentów wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają idealny komfort przez całą noc. Produkty marki TEMPUR® i Technogel są optymalnie wyprofilowane, dzięki czemu umożliwią Ci również wygodne leżenie w pozycji na boku.

Zalety poduszek ortopedycznych dla śpiących na brzuchu

Osoby śpiące na brzuchu muszą zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Nienaturalna pozycja szyi lub karku może spowodować wzmożone napięcie mięśni, drętwienie i ból. Odpowiednia poduszka umożliwi Ci włożenie ręki pod poduszkę w taki sposób, aby nie doprowadzić do przeciążenia mięśni i znacznego dyskomfortu. W pozycji na brzuchu głowa nie może być uniesiona za wysoko, a plecy powinny być rozluźnione i zrelaksowane. Dlatego poduszka dla śpiących na brzuchu powinna się idealnie dopasować do Twojego ciała oraz to ważne, aby zapewniła Ci optymalną temperaturę i swobodny przepływ powietrza w trakcie nocnego wypoczynku.

Najlepsza poduszka do leżenia w pozycji na brzuchu powinna również skutecznie hamować rozwój bakterii i drobnoustrojów. Takie cechy posiadają między innymi modele piankowe wyposażone w zdejmowalny pokrowiec o właściwościach chłodzących. Produkty stworzone specjalnie z myślą o osobach śpiących na brzuchu są wygodne i przyjemne w dotyku, dzięki czemu zapewniają komfortowy odpoczynek.

Bogata oferta poduszek do spania na brzuchu w naszym sklepie

W tej kategorii prezentujemy bogatą ofertę poduszek do spania na brzuchu w doskonałych cenach. Ogromną popularnością cieszy się model TEMPUR® Ombracio. Ten produkt zyskuje bardzo dobre opinie i jest świetnym wyborem dla osób, które chcą sobie zapewnić spokojny sen w każdych okolicznościach. Poduszka do spania na brzuchu i boku TEMPUR® zapewnia stabilne podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa i doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Jednocześnie model w kształcie motyla jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które mocno dociskają twarz do poduszki, ponieważ zapewnia dopływ powietrza, redukuje naciski i wymusza prawidłową pozycję w trakcie snu.

Zapoznaj się z całą ofertą! Wszystkie poduszki do spania możesz testować w salonach stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą.