tel. 506 626 678 email

Ortopedyczne

Blog nawigacja

Ortopedyczne


Aktywne filtry

Poduszki o statusie wyrobu medycznego - wysoka jakość w doskonałej cenie

W naszym sklepie mamy bogaty asortyment poduszek do spania, które otrzymały status wyrobu medycznego. To modele dla dorosłych i dzieci w doskonałych cenach. Dawniej nazywało się je poduszkami ortopedycznymi. W ofercie znajdziesz modele o różnych kształtach, które wyróżniają się właściwościami prozdrowotnymi. Dobre poduszki ortopedyczne, czyli wyroby medyczne, to świetne rozwiązanie zarówno dla osób zdrowych, jak i dla borykających się ze schorzeniami kręgosłupa lub innymi problemami ruchowymi. Taki produkt możesz też stosować profilaktycznie, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia lub po prostu chcesz odciążyć odcinek szyjny kręgosłupa po długim i stresującym dniu.

Poduszki o statusie wyrobu medycznego mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu świetnie się dopasowują do krzywizn kręgosłupa i umożliwiają ułożenie głowy, szyi oraz karku w optymalnej pozycji. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zadbaliśmy o to, aby w ofercie znalazły się topowe produkty TEMPUR®, Technogel, Perdormire, Hilding i Mollyflex. Prezentowane poduszki (tzw. poduszki ortopedyczne) są wykonane z elastycznej pianki, która gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowy sen. Tego rodzaju wyroby skutecznie niwelują dyskomfort, odciążają kręgosłup i redukują ucisk w obrębie kręgów szyjnych.

Poduszki (wyroby medyczne) do spania w każdej pozycji

Profesjonalne poduszki o właściwościach prozdrowotnych umożliwiają wygodne zaśnięcie w każdej pozycji. W naszym sklepie znajdziesz modele w kształcie fali bądź prostokąta o różnych stopniach twardości, które gwarantują stabilne podparcie kręgosłupa szyjnego oraz prawidłowe ułożenie kręgosłupa lędźwiowego. Te wyroby medyczne najczęściej są przystosowane do spania na boku lub na plecach, choć możesz też użyć ich, gdy śpisz na brzuchu. Proponowane modele ułatwiają przybranie prawidłowej pozycji kręgosłupa, dzięki czemu skutecznie zapobiegają rozwojowi zmian zwyrodnieniowych i wad postawy. Takimi właściwościami odznaczają się na przykład poduszki TEMPUR®. Ich kształt idealnie dostosowuje się do drobnego ciała dziecka, gwarantując najmłodszym spokojny sen przez całą noc.

W naszym sklepie możesz wygodnie zamówić poduszkę ortopedyczną do siedzenia, poduszkę lędźwiową, poduszkę samochodową i cały zestaw podróżny. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele z pamięcią kształtu, które zapewniają prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu i sprzyjają zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Poduszki ortopedyczne z pianki zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy, dzięki czemu wspaniale się sprawdzą w przypadku alergików. Elastyczny wkład zmniejsza również ryzyko wystąpienia chrapania i to niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, czy leżysz na boku.

Możliwość wykorzystania poduszek w czasie rehabilitacji

Profesjonalne poduszki o statusie wyrobu medycznego są często wykorzystywane przez osoby, które właśnie przebyły poważny uraz kręgosłupa, są w trakcie rehabilitacji lub długotrwałego leczenia. W takim wypadku poduszka profilowana powinna być dostosowana do płci, wagi ciała i wzrostu użytkownika, aby zapewniła mu maksymalny komfort w czasie snu. Modele wykonane z pianki z pamięcią kształtu są miłe w dotyku, gwarantują solidne podparcie i skutecznie niwelują bóle kręgosłupa szyjnego. W efekcie tzw. poduszka rehabilitacyjna do spania to idealne rozwiązanie dla osób z problemami neurologicznymi, kardiologicznymi oraz cierpiących na choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,

Leżenie na poduszce do spania, która jest wyrobem medycznym, przynosi ulgę i pozwala skutecznie walczyć z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Poduszka wykonana z pianki poliuretanowej korzystnie wpływa też na cyrkulację powietrza, a na jej powierzchni nie gromadzą się groźne alergeny. Na takim podłożu doskonale się wyśpisz, dzięki czemu zwiększy się też Twoja jakość funkcjonowania w ciągu dnia. W naszym sklepie znajdziesz modele wyposażone w specjalne oddychające poszewki i zdejmowane pokrowce. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających poduszki profilowanej, którą łatwo utrzymać w czystości.

Zamów poduszkę ortopedyczną i zadbaj o swój kręgosłup

Odpowiednio dobrana poduszka to sprawdzona recepta na komfortowy sen. W naszym sklepie znajdziesz modele, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała podczas spania. Jeśli chcesz kupić model markowego producenta w korzystnej cenie, to wybierz model od Perdormire. Są to poduszki zalecane osobom, które walczą z chrapaniem lub porannymi bólami głowy. Prawidłową pozycję podczas snu możesz również uzyskać, jeśli zamówisz model marki TEMPUR®. Te wyjątkowe produkty o statusie wyrobu medycznego zapewniają optymalne ułożenie głowy, szyi i karku, dzięki czemu mięśnie szybko się odprężą, a Ty wygodnie się wyśpisz.

Poszukiwania odpowiedniej poduszki warto rozpocząć od określenia swoich preferencji. W ten sposób bez trudu znajdziesz model, który zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa, jest niedrogi i funkcjonalny. Pamiętaj, że poduszka nazywana ortopedyczną doskonale chroni mięśnie przed napięciami i przeciążeniami, dzięki czemu jej stosowanie pozytywnie wpłynie na ogólną kondycję Twojego organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą! Wszystkie poduszki możesz przetestować w salonach stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, napisz lub zadzwoń - nasi konsultanci chętnie pomogą.