tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka PerDormire Moore
  • Poduszka PerDormire Moore
  • Poduszka PerDormire Moore

Poduszka Moore PerDormire

Ortopedyczna poduszka Moore wykonana jest w całości z tzw. pianki z pamięcią. Materiał ten podpiera głowę i kark dopasowując się do ich kształtu. Poduszka Moore to wyrób medyczny, certyfikowany atestem medycznym.

Wyrób medyczny


413 zł

Termin realizacji update od ręki

Poduszka Moore PerDormire

W ramach dbania o zdrowy sen stworzono specjalną linię poduszek. Wykonane z materiałów doskonale współpracujących z ciałem. Pozwalają na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśnie. Poduszki dostosowane do anatomicznej budowy ciała, znacząco mogą pomóc w walce z chrapaniem, porannymi bólami głowy, bólami szyi.

Poduszka z materiału wysokoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Poduszka idealna dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Budowa i zalety:

  • wnętrze poduszki wykonane jest pianki wiskoelastycznej,
  • wyrób medyczny,
  • wymiary 72x42x12 cm,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna, co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.

 

Pokrowiec Medic+Area to elegancki, przewiewny i antyalergiczny pokrowiec. Ogranicza rozwój pleśni i bakterii, zastosowany zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie w temperaturze 30℃.

PerDormire stale inwestuje w badania i rozwijanie nowych technologii, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów i dostarczać im najlepszy sen możliwy. Zobacz wszystkie materace i poduszki Perdormire dostępne w naszym sklepie.

per_podu_moo
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (4)
Ocena