tel. 506 626 678 email

Do spania na plecach

Do spania na plecach


Aktywne filtry

Szeroka oferta poduszek do spania na plecach

Jeśli lubisz spać na plecach i nie wyobrażasz sobie zasypiania w innej pozycji, to koniecznie sprawdź naszą ofertę poduszek ortopedycznych do spania na plecach. Prawidłowo dobrane podłoże zapewnia kręgosłupowi odpowiednie ułożenie, niweluje naciski i odciąża kark oraz szyję podczas nocnego wypoczynku. Poduszki do spania na boku i na plecach mogą być wykonane z puchu lub elastycznej pianki i odznaczają się różnymi stopniami twardości. Taka poduszka gwarantuje również wysoki komfort snu i relaks, ponieważ zapewnia stabilne podparcie głowy, odciążają odcinek szyjny kręgosłupa i idealnie dopasowują się do kształtu ciała.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze poduszki do spania na plecach od renomowanych producentów. Dzięki nim optymalnie ułożysz swoje ciało do snu, a utrzymywanie prawidłowej postawy ciała przez całą nic nie sprawi Ci żadnego problemu. Modele takich marek jak TEMPUR®, Technogel, Hilding, Perdormire, Paradies czy Gomarco zamówisz w bardzo korzystnych cenach. Oferowane przez nas produkty są dedykowane osobom, które chcą zapewnić sobie komfortowe warunku snu w każdych okolicznościach.

Jak wybrać poduszkę ortopedyczną do spania na wznak

Dobranie odpowiedniej poduszki do spania na wznak jest bardzo ważne, jeśli chcesz zdrowo spać. Niska poduszka o antyalergicznych właściwościach to bezpieczny produkt zalecany przez specjalistów podczas walki z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia. Jaką poduszkę wybrać, aby wyspać się w pozycji na plecach?

Idealny model powinien być dopasowany do Twojej wagi, wzrostu i posiadanego materaca. Produkt o średniej twardości w naturalny sposób dostosowuje się do kształtu głowy i szyi, dzięki czemu znacząco redukuje napięcie mięśni i głośne chrapanie.

  • Poduszki twarde do spania na plecach to dobre rozwiązanie dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa szyjnego. Śpiąc na takim podłożu, bez problemu delikatnie uniesiesz głowę, aby zmienić pozycję lub wstać z łóżka.
  • Poduszki miękkie do spania na plecach są polecane osobom o węższych ramionach, które w nocy lubią się przytulać do poduszki lub chcą się szybko wyciszyć po wyjątkowo trudnym dniu.

Zamów poduszkę do spania na plecach w naszym sklepie

Nasza szeroka oferta poduszek do spania na plecach pozytywnie Cię zaskoczy! Znajdziesz u nas modele zrobione z wysokiej jakości materiałów, które zostały i wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów. Poduszki ortopedyczne są wyposażone w przewiewne pokrowce, które możesz wygodnie prać w pralce. Prawidłowo dobrana poduszka odciąży kręgi szyjne, zniweluje ból w odcinku szyjnym kręgosłupa i spowoduje, że doskonale się wyśpisz. Model od sprawdzonego producenta będzie Ci dobrze służył przez wiele lat, co korzystnie wpłynie na jakość snu i ogólne funkcjonowanie Twojego organizmu. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.

Zapoznaj się z całą ofertą! Wszystkie poduszki do spania możesz testować w salonach stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą.