tel. 52 349 33 70 email
Blog nawigacja
Kołdra Home by TEMPUR Elite Down Cooling
  • Kołdra Home by TEMPUR Elite Down Cooling
  • Kołdra Home by TEMPUR Elite Down Cooling

Kołdra puchowa Home by TEMPUR Elite

Kołdra puchowa Elite należy do ekskluzywnej kolekcji Home by TEMPUR®, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w wypełnieniu i zewnętrznej tkaninie.

Marka
Rozmiar kołdry
Typ kołdry
2 111 zł
Termin realizacji update 7 tyg.
home by tempur

Ekskluzywna kołdra puchowa Home by TEMPUR® Elite wykonana w nowoczesnej technologii taką jak TEMPRAKON®, która pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się. Jest to pierwszy na świecie produkt sypialniany, który zawiera nie jedną, a dwie technologie kosmiczne, opracowane i ulepszane przez NASA / Fundację Kosmiczną.
Dodatkowo tkanina zewnętrzna kołdry i wypełnienie posiadają certyfikat technologii SPACE.


Dzięki technologii SPACE kołdry 
Home by TEMPUR® mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra puchowa Home by TEMPUR® Elite wykorzystuje technologię TEMPRAKON, to połączenie 70% najwyższej jakości puchu z 30% materiału Outlast w wypełnieniu jak i w zewnętrznej tkaninie aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Kołdra dostępna w dwóch wariantach:

- Light: lekka, letnia kołdra,

- Standard: kołdra całoroczna.


Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

koldry home by tempur
te_hbt_k_puch_el_coolig
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)