tel. 52 349 33 70 email
Łóżko Tempur  Box Spring
  • Łóżko Tempur  Box Spring
  • Łóżko Tempur Box Spring regulowane
  • Łóżko Tempur Box Spring regulowane
  • Łóżko Tempur Box Spring regulowane
  • Łóżko Tempur Box Spring regulowane
  • Łóżko Tempur Box Spring regulowane

Łóżko Tempur Box Spring regulowane

Łóżko Tempur Box Spring to eleganckie łóżko zbudowane z solidnej drewnianej podstawy z wbudowanymi sprężynami kieszeniowymi oraz wezgłowia w trzech różnych stylach. Łóżko Tempur Box Spring może być wykończone wysokiej jakości tkaniną lub skórą syntetyczną, która nada sypialni niepowtarzalny charakter.

Marka
Rozmiar łóżka
Typ zagłówka
17 511 zł
Termin realizacji update do 8 tyg.

Łóżko Tempur Box Spring to rozwiązanie specjalnie dopasowane do materaców Tempur, aby poza idealnym komfortem móc cieszyć się stylowym wyglądem łóżka.
Aby łóżko nabrało indywidualnego charakteru zagłówki dostępne są w trzech stylach, każdy dostępny w dwóch wysokościach:110cm i 130cm oraz 6 modeli nóg.Istnieje  możliwość stworzenia własnego zestawu Tempur  Box Spring podczas kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. 

Kontakt:
tel. 52 335 79 20
e-mail: sklep@salonsnu.plŁóżko kontynentalne Tempur  Box Spring dostępne w szerokościach: 80,90,100,160(80x2szt),180(90x2szt),200(100x2szt) i długościach 200 oraz 210 i 220cm.

zaglowki-box.pngDrewniana podstawa z wbudowanymi sprężynami kieszeniowymi nie tylko gwarantuje stabilność łóżka, ale również zapewnia właściwe podparcie. Tempur Box Spring dostępny jest w zarówno w wersji statycznej, jak i regulowanej przy pomocy pilota bezprzewodowego lub aplikacji mobilnej (Android, OS). Wysokość podstawy 25cm.Wysokość nóg 15cm, dostępne modele:


Dostępna kolorystyka:Tempur Box Spring

Tempur Box Spring
Tempur Box SpringŁóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej. Uznawane są przez to za towar niestandardowy, któremu nie przysługuje 14-dniowy termin zwrotu.Zamówienia na łóżka realizujemy bezpłatnie na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W innych przypadkach koszt transportu będzie ustalany indywidualnie a realizacja zamówienia może się wydłużyć.
Możliwy jest także odbiór osobisty w najbliższym salonie.tem_ł_box_spg-160_reg_ch110
Typ
Łóżko
chat Komentarze (0)