tel. 52 349 33 70 email
Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne
  • Łóżko Tempur Box Spring statyczne

Łóżko Tempur Box Spring statyczne

Łóżko Tempur Box Spring to eleganckie łóżko zbudowane z solidnej drewnianej podstawy z wbudowanymi sprężynami kieszeniowymi oraz wezgłowia w trzech różnych stylach. Łóżko Tempur Box Spring może być wykończone wysokiej jakości tkaniną lub skórą syntetyczną, która nada sypialni niepowtarzalny charakter.

Marka
Rozmiar łóżka
Typ zagłówka
7 921 zł
Termin realizacji update do 8 tyg.

Łóżko Tempur Box Spring to rozwiązanie specjalnie dopasowane do materaców Tempur, aby poza idealnym komfortem móc cieszyć się stylowym wyglądem łóżka.
Aby łóżko nabrało indywidualnego charakteru zagłówki dostępne są w trzech stylach, każdy dostępny w dwóch wysokościach:110cm i 130cm oraz 6 modeli nóg.Istnieje  możliwość stworzenia własnego zestawu Tempur  Box Spring podczas kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. 

Kontakt:
tel. 52 335 79 20
e-mail: sklep@salonsnu.plŁóżko kontynentalne Tempur  Box Spring dostępne w szerokościach: 80,90,100,160(80x2szt),180(90x2szt),200(100x2szt) i długościach 200 oraz 210 i 220cm.

zaglowki-box.pngDrewniana podstawa z wbudowanymi sprężynami kieszeniowymi nie tylko gwarantuje stabilność łóżka, ale również zapewnia właściwe podparcie. Tempur Box Spring dostępny jest w zarówno w wersji statycznej, jak i regulowanej przy pomocy pilota bezprzewodowego lub aplikacji mobilnej (Android, OS). Wysokość podstawy 25cm.Wysokość nóg 15cm, dostępne modele:


Dostępna kolorystyka:Tempur Box Spring

Tempur Box Spring
Tempur Box SpringŁóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej. Uznawane są przez to za towar niestandardowy, któremu nie przysługuje 14-dniowy termin zwrotu.

Zamówienia na łóżka realizujemy bezpłatnie na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W innych przypadkach koszt transportu będzie ustalany indywidualnie a realizacja zamówienia może się wydłużyć.
Możliwy jest także odbiór osobisty w najbliższym salonie.

tem_ł_box_spg-140_stat_ch110
Typ
Łóżko
chat Komentarze (0)