tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Rabat! -20%
  • Nowy produkt
Materac Sealy Hybrid Divine sprężynowo-piankowy
  • Materac Sealy Hybrid Divine sprężynowo-piankowy
  • Materac Sealy Hybrid Divine sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Hybrid Divine sprężynowo-piankowy

Promocja! Zestaw: materac Sealy i dopasowane prześcieradło z rabatem -20%!

Materac Hybrid Divine to nowość należąca do kolekcji Sealy Posturepedic. Nowy, luksusowy materac z rodziny Sealy Hybrid, o wymiarze 33 cm, oferuje doskonałe połączenie komfortu i podparcia. Średnia twardość gwarantuje równowagę, zapewniając idealne wsparcie dla Twojego ciała. Dzięki zaawansowanej technologii pianek i sprężyn, sen staje się luksusowym doświadczeniem, które sprawia przyjemność każdej nocy.

*Poniższa cena dotyczy zestawu: materac Hybrid Divine + dopasowane prześcieradło Sealy

Rozmiar materaca

5 167 zł
4 134 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 4 990 zł

Termin realizacji update 6 - 8 tyg.
Materac Sealy Hybrid Divine sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Hybrid Divine to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu - aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia.

Materac Hybrid Divine, łączy chłodzący komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem jaki zapewniają sprężyny kieszeniowe.

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Idealna temperatura

Zastosowany w górnej warstwie materaca materiał Cool™ Gel Memory Foam to wysokiej jakości żelowa pianka z pamięcią, która pozwoli efektywnie usunąć nadmiar ciepła i gwarantuje odczucie przyjemnego chłodu.

Sprężyny kieszeniowe

Dolna warstwa zapewnia wyjątkowe podparcie, dzięki sprężynom kieszeniowym. Sprężyny gwarantują dopasowane podparcie oraz redukcję drgań spowodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Wsparcie lędźwiowe - podparcie tam, gdzie tego potrzebujesz

Technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest aż 50% masy ciała.

Wzmocnione krawędzie

System wzmacniający krawędzie Dura Flex, który poprawia podparcie podczas snu oraz zwiększa użyteczną powierzchnię spoczynkową materaca. Zapewnia bardziej stabilną powierzchnię do spania, siedzenia, przytulania się.

Zdejmowany pokrowiec

Materac w wyjątkowo atrakcyjnym i elastycznym pokrowcu o nowoczesnym wzorze w kolorze granatowo-białym. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 30°C.

Pokrowiec opracowany przez naukowców, nie tylko elastycznie dopasowuje się do ciała, ale także wraca do pierwotnego kształtu bez fałd i zmarszczek, rozciąga się w każdym kierunku aby w żaden sposób nie ograniczać odczuć, jakie zapewniają warstwy we wnętrzu materaca.

Główne zalety materaca:

• Komfortowa średnia twardość,
• Wysokość 33 cm, 
• Wyjątkowy komfort podparcia,
• Przyjemna sprężystość oraz dopasowanie pian,
• Najlepsze materiały Sealy w dziedzinie technologii pian oraz sprężyn,
• Wysoka trwałość,
• 10 lat gwarancji,
• Możliwość zamawiania nietypowych rozmiarów i szybki czas realizacji.

Górna połowa materaca Sealy Hybrid - to otulająca ciało, komfortowa pianka żelowa z pamięcią, zaprojektowana aby zapewnić optymalną temperaturę dla głębokiego, relaksującego snu. 

Dolna połowa materaca - to dopasowane podparcie dzięki wykorzystaniu sprężyn kieszeniowych.

Zobacz też prześcieradło dopasowane do materaców Sealy Hybrid Series

Prześcieradło na materac Sealy z gumą po obwodzie. Wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, wspierających Ciebie i Twoją rodzinę podczas snu. Idealnie dopasowuje się do materaca Sealy.

Poznaj bliżej markę Sealy!

Zobacz krótki wywiad z przedstawicielem firmy Tempur Sealy Polska i dowiedz się więcej o amerykańskich materacach Sealy.

materace Sealy salonsnu.pl

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_shs_ff_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
33 cm
chat Komentarze (0)