tel. 52 349 33 70 email
Materac Termopur Comfort
  • Materac Termopur Comfort

Materac Termopur Comfort

Materac Termopur Comfort o właściwościach termoelastycznych, to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Materac rehabilitacyjny wykonany z pianki termoelastycznej, która zapewnia uczucie relaksu i regenerację organizmu podczas snu. Termopur Comfort dostępny w rozmiarach 80, 90,100, 120, 140, 160, 180, 200x200. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa gratis.

Producent
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
Cena: 1 127 zł
Dostępność od 3 - 14 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Termopur Comfort to dwustronny materac, który oferuje wysoką ergonomię, bardzo dobre podparcie ciała podczas snu od strony pianki termoelastycznej, oraz wysoką sprężystość i przewiewność od strony pianki wysokoelastycznej.
Termoelastyczna pianka sprawia iż nie dochodzi do zaburzeń obiegu krwi i odleżyn. Natomiast specjalne wypustki gwarantują delikatny masaż ciała.

Trzy wersje twardości materaca pozwalają na idealne dopasowanie do swoich potrzeb.
Dla osób ceniących twardsze rozwiązania - wersja H3, dla osób ceniących materace średnotwarde - wersja H2, a dla partnerów o dużej różnicy wagi - wersja Partner, w połowie twardość H3, a w drugiej twardość H2.

Budowa materaca Termopur: 4cm pianka termoelastyczna o gęstości ok. 50kg/m3, środkowa warstwa: 8cm z trwałej i przewiewnej pianki Nightfley, 4cm komfortowa, masująca pianka wysokoelastyczna o gęstości 35kg/m3.

Termopur Comfort

  • twardość do wyboru: H2, H3, Partner
  • obciążenie ortopedyczne: do 130kg
  • zalecany stelaż  elastyczny,
  • 19 cm wysokości,
  • 6 lat gwarancji

Materac Salonsnu.pl

Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.


Komodor Bio Ex

Pianka termoelastyczna to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Zaletą termoelastycznej piany jest minimalny nacisk na ludzkie ciało. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany ułożenie ciała, uczucie relaksu i regeneracja organizmu podczas snu. Materace z termoelastycznej pianki można zalecać wszystkim, którzy kładą szczególny nacisk na wysoki komfort i wygodę.

Salonsnu.pl


Materac posiada 5 stref twardości. Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Salonsnu.pl
Materac dostępny w wersji Partnerskiej.Materac Salonsnu.pl

Pokrowiec ALOE VERA VISCO – pikowany pianką termoelastyczną, wzmacnia relaksacyjne działanie snu, zawiera enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które pozytywnie wpływają na skórę i wzmacniają relaksacyjne działanie snu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60?°C.

ALOE VERA VISCO 3D wzbogacony o pas wentylacyjny 3D oraz piankę visco 2 cm.Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

 

mat_m_ter_tc
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
chat Komentarze (0)