tel. 52 349 33 70 email
Materac Moreno Mollyflex
  • Materac Moreno Mollyflex
  • Materac Moreno

Materac Moreno Mollyflex

Materac Moreno jest produktem wypoczynkowym i relaksacyjnym. Górna warstwa wykonana jest z pianki Visco Pneumatic, która zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa, usprawnia krążenie krwi i relaksację mięśni. Pokrowiec Huile d'argan wykonany z tkaniny impregnowanej olejkiem arganowym działa antyalergicznie. Dodatkowo pokrowiec pikowany jest pianką Visco dla większego komfortu snu.

Marka

Promocja "Wiosenne gratisy". Po złożeniu zamówienia na materac Mollyflex, możesz otrzymać jeden lub dwa prezenty! >>

Rozmiar materaca
2 460 zł
Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Materac Moreno należy do tzw. grupy materaców  pasywnych, coraz bardziej popularnych, dzięki swoim unikalnym właściwościom.


Materac wykonany jest z wysokoelastycznej pianki Polilattex. Górne warstwy materaca dodatkowo pokryte są pianką Visco Pneumatic, która ma idealne właściwości podparcia, rozkładu punktowego nacisku, redukcji nacisków i naprężeń. Użycie tego rodzaju materiałów gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa oraz zapewnia usprawnienie krążenia krwi i relaksację mięśni.

Pokrowiec Huile d’argan wykonany jest z tkaniny impregnowanej olejkiem arganowym. Olejek ten ma idealne właściwości regenerujące, koagulacyjne, odżywia skórę oraz pomaga w walce z alergiami skórnymi. Ponadto pokrowiec jest pikowany 2 cm pianką Visco.

Materac Moreno jest certyfikowanym  produktem medycznym. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu  pomocne jest w terapii antyodleżynowej.

Budowa materaca:

Pianka Viscofoam Pneumatic,  gęstość 50 kg/m² - 6 cm, stabilność 1.9 KPA

Pianka wysokoelastyczna polilattex  gęstość  32 kg/m² - 14 cm, stabilność 3.6 KPA

Właściwości materaca Moreno:

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • materac twardy, oznaczony: twardość 4,
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 24 cm

materac Mollyflex
POLILATTEX® został zaprojektowany specjalnie aby zapewnić właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka mikrokomórkowa, wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca. Polilattex jest spieniany za pomocą wody bez udziału szkodliwych substancji (CFC) w technologii zmiennociśnieniowej dzięki temu struktura, sprężystość i twardość pianki pozostaje taka sama. Rygorystyczne przepisy, kontrola jakości zapewnia gwarantowany i certyfikowany produkt oparty na bogatej wiedzy firmy Mollyflex.


 


materac Mollyflex

Tkanina pokrowca Huile d’argan posiada impregnacje olejkiem arganowym zwanym złotem Maroka. Olejek ten ma idealne właściwości  regenerujące, koagulacyjne, odżywia skórę oraz pomaga w walce z alergiami skórnymi. Pokrowiec materaca jest pikowany pianką visco 2 cm aby zwiększyć komfort. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.mol_m_pi_more_80
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)