tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Nawigacja po blogu
Materac Estrella Lux
  • Materac Estrella Lux

Materac Estrella Lux M&K foam


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Texel M&K foam

Materac Estrella Lux jest gwarancją komfortu i wygody. Materac jest bardzo elastyczny i bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała. To komfortowe połączenie sprężyn kieszeniowych, podzielonych na 7 stref z warstwą dynamicznego i antyalergicznego lateksu. Ponieważ zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa, sprawdzi się w przypadku osób cierpiących na schorzenia ortopedyczne.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 021 zł

Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Materac Estrella Lux M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Estrella Lux zbudowana jest ze sprężyn kieszeniowych podzielonych na 7 stref, aby zapewnić pod ramieniem i biodrem lepsze ugięcie (opcja bez stref polecana jest dla osób niskich np. dzieci, lub dla osób bardzo wysokich). Użycie antyalergicznego lateksu zapewnia wyjątkową elastyczność, oraz wpływa na lepsze dopasowanie materaca.

Doskonały materac w świetnej cenie. Posiada wszystko co niezbędne dla zdrowego i komfortowego snu. Sprężyny pracujące niezależnie w kieszonkach, które pozwolą przybrać kręgosłupowi naturalny kształt litery "S"oraz warstwę lateksu. Materac nagrodzony złotym medalem na targach meblowych. Ceniony przez klientów za wyjątkową wygodę snu.

Budowa materaca Estrella Lux:

sprężyna kieszeniowa 1 lub 7-polowa, wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i obustronnie 30mm warstwą lateksu o gęstości ok. 65kg/m3.

Estrella Lux budowa

 

Materac Estrella Lux sprężyny


Zastosowane w materacu sprężyny są wykonane z wytrzymałego drutu i mają kształt walcowaty, dzięki czemu zapewniają cichą pracę. Każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, polecane są dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę.

Materac Estrella Lux lateks

Lateks jest odporny na odkształcenia oraz deformacje. Dzięki wysokiej wytrzymałości materac z niego wykonany będzie służył Ci komfortowo przez długie lata. Wysoki stopień elastyczności zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, abyś odpoczywał wygodnie i ergonomicznie.
W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.Materac Estrella Lux 7 stref

Wnętrze materaca podzielone jest na strefy o różnej twardości, aby zwiększyć właściwości ortopedyczne materaca. Zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa i poprawia komfort.Materac Estrella Lux stelaż


Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.Materac Estrella Lux pokrowiec


Materac dostępny w pokrowcach z serii Exclusive z możliwością zdjęcia i wyprania.


Pokrowiec:

Aloe Vera - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 400g/m2. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Silver Lux - pokrowiec niepikowany, który posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. Zapewnia znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Silver Active - pikowany pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.

Lato-zima - materiał obiciowy pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 200g/m2 i 200g/m2 bawełną, a z drugiej naturalną owczą wełną i owatą.

Alergik - z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2, zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 19 cm

Twardość: do wyboru H2 lub H3


Gwarancja: 2 lata

Sposób pakowania: na płasko

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry

Materac wyprodukowany w Polsce.


UWAGA: Standardowo wysyłamy  materac 7-polowy. W celu zamówienia materaca 1-polowego prosimy o informację w komentarzu zamówienia.

mk_m_ki_esl_lz_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
19 cm
chat Komentarze (0)