tel. 506 626 678 email

Kołdry

Kołdra letnia Outlast
  • Kołdra letnia Outlast
  • kołdra Outlast

Kołdra AMZ letnia Outlast

Kołdra letnia Outlast idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Kołdra letnia Outlast tworzy korzystny mikroklimat, zapobiega przegrzewaniu się i poceniu podczas snu. Jest lekka i przyjemna w dotyku idealna w okresie letnim. Najwyższej jakości tkaniny, nowoczesne technologie oraz bezpieczne materiały użyte do produkcji sprawiają że kołdry Outlast są polecane nawet osobom z alergiami.

Rozmiar kołdry

608 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Kołdra AMZ letnia Outlast

Kołdra AMZ letnia Outlast

Mikroklimat, który tworzy Kołdra letnia OUTLAST zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów, które dzięki cechom włókna OUTLAST zostało wyeliminowane.  Bezpieczne materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex, potwierdzający ich neutralny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkty mogą być użytkowane przez alergików


Kołdra AMZ letnia Outlast


Optymalizację temperatury organizmu podczas snu to główna cecha włókna Outlast. Włókno to zostało stworzone na potrzeby kombinezonów kosmicznych NASA. Odbywa się to dzięki mikrokapsułkom wtopionym we włókno w środku których zamknięty jest materiał przemiany fazowej - PCM. Zależnie od potrzeb kuleczki mogą chłodzić, grzać lub być neutralne. Poza zaletami termoregulacji włókno jest wyjątkowo komfortowe nadając kołdrom wyjątkową lekkość, sprężystość oraz zapewnia przedłużoną trwałość.Kołdra AMZ letnia OutlastBawełniana tkanina najwyższej jakości o splocie batystowym zapewnia wyrobom miękkość i delikatność.Tkanina pokryciowa: batyst (100% bawełna) najwyższej jakości.
Kołdra AMZ letnia Outlast
AMZ_SYNTHETIC Exclusive to linia, do której należy produkt. Potwierdza to najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony lamówką.
Kołdra AMZ letnia OutlastMaksymalna dozwolona temperatura prania to 60 st. C, pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. 

Ilość wypełnienia: 135x200 cm - 550g, 155x200 cm - 600g, 180x200 cm - 700g, 200x220 cm - 900g.

Cechy dodatkowe: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości, bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

amz_k_out_l_135x200
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)