tel. 52 349 33 70 email
Materac Komodor Bio Ex
  • Materac Komodor Bio Ex

Materac Komodor Bio Ex

Sprężynowy materac Komodor Bio Ex zapewnia idealne wsparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy ciała, mięśnie się zregenerują, a Ty wstaniesz wypoczęty. Materac Komodor Bio Ex posiada atest medyczny, który daje gwarancję właściwego podparcia i zdrowego snu. Materac dostępny w wielu rozmiarach również niestandardowych. Dostawa gratis.

Producent
Rozmiar materaca
Cena: 1 032 zł
Dostępność od 3 - 14 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac Komodor Bio Ex, dzięki swojej budowie łagodzi bóle pleców i karku. Sprężyny kieszeniowe umożliwiają odpowiednie punktowe podparcie ciała. Wkład sprężynowy materaca podzielony został na strefy, a pojedyncze sprężyny oddzielone od siebie kieszonkami, taka budowa gwarantuje ich oddzielną, niezależną pracę.

Materac Komodor Bio Ex umożliwia spanie na stronie miękkiej lub twardszej, jest elastyczny i dynamiczny. Ddodatkowa warstwa pianki reagującej na ciężar i temperaturę naszego ciała pozwala na zdrowy, regenerujący i komfortowy sen przez długie lata.

Budowa: miękka strona- komfortowo formowana termoelastyczna pianka, twardsza strona- komfortowo profilowana wysokoelastyczna pianka, sprężyny kieszeniowe, siedem stref twrdośći.
Materac komodor Bio Ex

  • materac ortopedyczny
  • materac partnerski
  • dwie różne twardości do wyboru
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny
  • 3 lata gwarancji
  •  24 cm wysokościMaterac Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Komodor Bio Ex

Pianka termoelastyczna to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Zaletą termoelastycznej piany jest minimalny nacisk na ludzkie ciało. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany ułożenie ciała, uczucie relaksu i regeneracja organizmu podczas snu. Materace z termoelastycznej pianki można zalecać wszystkim, którzy kładą szczególny nacisk na wysoki komfort i wygodę. Materac Komodor Bio Ex Salonsnu.pl


Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Oprócz zalet jakie posiada klasyczna sprężyna dochodzi jeszcze lepsza zdolność ortopedycznego dopasowania się do kręgosłupa dzięki większej ilości sprężyn.
Materac Thermo Silver Salonsnu.pl

Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Salonsnu.plPianka wysokoelastyczna gwarantuje właściwe podparcie ciała, oraz wytrzymałość. Zapewnia wysoką elastyczność wkładu, a jej struktura ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

Materac Komodor Bio Ex salonsnu.pl

Elegancki pokrowiec Algua  ma  dobroczynny wpływ na naszą skórę, w czasie snu następuje wydzielanie dobroczynnych substancji z korzystnym skutkiem dla skóry człowieka. W pokryciu znajdują się związane w mikrokapsułach ekstrakty z alg morskich Spirulina, które zawierają 11 naturalnych witamin, 10 minerałów, 18 aminokwasów, 3 kwasy tłuszczowe, betakaroten, żelazo oraz dużą ilość przeciwutleniaczy i protein. Chodzi o koncepcję „Health&Beauty“, kiedy podczas snu poddajemy się terapii wellness. Pokrowiec jest miły w dotyku i nadaje się do prania w  temp. 60°C.

mat_m_ki_kbe
Typ
Materac
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)