tel. 506 626 678 email

Materace multipocket

  • Rabat! -20%
Materac Makarena
  • Materac Makarena

Materac Makarena Hilding kieszeniowy

Wiosenna Promocja Materace Hilding 20% taniej.
Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężyn typu Multipocket. Każda pojedyncza sprężynka o małej średnicy została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy. Materac Makarena dostępny jest w rozmiarach: 80,90,100,120,140,160,180 / 200cm. Dostawa gratis.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
2 789 zł
2 231 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 2 231 zł
Termin realizacji update 3 - 4 tyg.

Materac Makarena Hilding

W sprężynowym materacu Makarena zastosowano sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości, tworzą 7 stref, a każda z nich odpowiada potrzebom innej partii Twojego ciała.


Aby podwyższyć komfort materaca, na jednej z jego stron zastosowaliśmy profilowaną płytę lateksową, a na drugiej piankę Visco. Obie zapewniają doskonały komfort, jednak każda z nich spełnia inne oczekiwania. Jeśli oczekujesz dodatkowej sprężystości, strona z lateksem będzie znakomitym rozwiązaniem, jeśli jednak preferujesz wrażenie otulenia, wybierz stronę z pianką Visco.

Materac Makarena dostępny w dwóch eleganckich pokrowcach do wyboru.

Wkład: 7strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka Visco o wys. 4,5 cm

 

Materac Makarena Budowa

Właściwości materaca Makarena:

Materac Makarena właściwości

Pokrowiec Merced:

Innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości gwarantującej idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Pokrowiec Elips:

Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca: ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced), ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Gwarancja: 15 lat

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Sposób pakowania: na płasko

Prozdrowotna kolekcja materacy marki Hilding w korzystny sposób wpływa na:

• przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn,

• wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy,

• profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego).


hil_m_multi_mak_80x200_mer
Typ produktu
Materac
Gwarancja
15 lat
Twardość
Miękki/ średnio twardy
chat Komentarze (0)