tel. 52 349 33 70 email
Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25
  • Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25
  • Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to hybrydowa innowacja w dziedzinie snu łącząca zaawansowany materiał TEMPUR® i elastyczność mikro sprężyn Precision™. Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej nowoczesnej technologii.
Zadzwoń i dowiedz się więcej ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
8 061 zł
Termin realizacji update 8 - 10 tyg.

Masz możliwość negocjacji ceny tego produktu

Negocjuj cenę produktu


Zaznacz produkt w wariancie, którym jesteś zainteresowany. Podaj swoją propozycję ceny i wpisz adres email, na który chcesz otrzymać naszą odpowiedź.

Produkt: Materac TEMPUR Hybrid Elite 25

Cena regularna:

clear
łóżko trunk za 1100 zł do materaców TEMPUR

hyb-eli.png

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to najbardziej innowacyjny model materaca z kolekcji TEMPUR®. Zaawansowany materiał TEMPUR® nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się i poprawia się krążenie krwi. Warstwa mikro sprężyn Precision™ podpiera i reaguje na Twój ruch. Na tym materacu nie poczujesz się skrępowany, idealnie dopasuje się on do każdej pozycji leżenia, a Twój kręgosłup zawsze będzie ułożony prawidłowo.

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to propozycja średniej twardość materaca, dla tych, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego odczucia materaca sprężynowego, ale też pragną komfortu jaki daje zaawansowany materiał TEMPUR®. Jest nieco bardziej miękki od wyższego modelu Hybrid Luxe 30.

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 budowa

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.


Mikro sprężyny Precision™ Gięte na zimno 7 zwojowe sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana sprężyna o średnicy 45 mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność i niezależność pracy.


Pokrowiec QuickRefresh™ Pokrowiec QuickRefresh™ to stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze, który łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić świeżość podczas snu. Górną, szybkoschnącą część pokrowca można odpiąć i wyprać niemal w każdej pralce, nawet przy każdej zmianie pościeli.

Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość 25 cm,
  • nadaje się do stelaży regulowanych,
  • materac hybrydowyNiektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.
tem_m_kie_hel25_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Miękki/ średnio twardy
Wysokość
25 cm
EAN13
83101743
chat Komentarze (0)