tel. 506 626 678 email

Materace TEMPUR

Blog nawigacja
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -40%
Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25
  • Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25
  • Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 90x200 z ekspozycji


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Wyprzedaż z ekspozycji. Materac w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to hybrydowa innowacja w dziedzinie snu łącząca zaawansowany materiał TEMPUR® i elastyczność mikro sprężyn Precision™. Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej nowoczesnej technologii.

Rozmiar materaca

8 537 zł
5 122 zł Zniżka 40%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 8 537 zł

Termin realizacji update Od ręki

hyb-eli.png

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to najbardziej innowacyjny model materaca z kolekcji TEMPUR®. Zaawansowany materiał TEMPUR® nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się i poprawia się krążenie krwi. Warstwa mikro sprężyn Precision™ podpiera i reaguje na Twój ruch. Na tym materacu nie poczujesz się skrępowany, idealnie dopasuje się on do każdej pozycji leżenia, a Twój kręgosłup zawsze będzie ułożony prawidłowo.

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to propozycja średniej twardość materaca, dla tych, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego odczucia materaca sprężynowego, ale też pragną komfortu jaki daje zaawansowany materiał TEMPUR®. Jest nieco bardziej miękki od wyższego modelu Hybrid Luxe 30.

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 budowa

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.


Mikro sprężyny Precision™ Gięte na zimno 7 zwojowe sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana sprężyna o średnicy 45 mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność i niezależność pracy.


Pokrowiec QuickRefresh™ Pokrowiec QuickRefresh™ to stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze, który łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić świeżość podczas snu. Górną, szybkoschnącą część pokrowca można odpiąć i wyprać niemal w każdej pralce, nawet przy każdej zmianie pościeli.

Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość 25 cm,
  • nadaje się do stelaży regulowanych,
  • materac hybrydowyNiektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.
te_m_hyb25_wyprz_out_exp_90_R_1
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Miękki/ średnio twardy
Wysokość
25 cm
EAN13
83101743
chat Komentarze (0)