tel. 52 349 33 70 email
Materac Bahrain
  • Materac Bahrain

Materac Bahrain

Materac Bahrain to propozycja dla tych, którzy szukają twardego i wygodnego materaca. Materac Bahrain występuje w  twardości H2 lub H3.Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. Dostawa gratis.

Producent
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Cena: 896 zł
Dostępność 4 - 6 tygodni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Górna warstwa materaca Bahrain to komfortowa pianka termoelastyczna, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu. Zastosowana pianka zapewnia przyjemne uczucie podparcia i dopasowania oraz korzystnie wpływa na stawy i krążenie krwi.

Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum jest elastyczna i zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Budowa materaca Bahrain: 4cm pianki termoelastycznej o gęstości ok 45kg/m3, dolna warstwa 12cm wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o gęstości 40kg/m3.

materac Bahrain


Materac Medivis Lux

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna  o wysokości 4cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca
i spokojny sen.


Materac Medivis Lux


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Medivis Lux


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można rownież zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.


Materac Amerika Multipocket
Standard to pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą. Miły w dotyku.  Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty.
Silver Active, pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.
  • materac średnio twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
  • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
  • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
  • do wyboru dwie twardości: H2 lub H3
  • wyprodukowany w Polsce,
  • całkowita wysokość materaca ok. 18 cm,
  • gwarancja 2 lata.

 

Prosimy o podanie twardości w komentarzu, standardowo wysyłamy materac w twardośći H3.

mk_m_ter_bah_st_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)