tel. 52 349 33 70 email
Materac Bahrain
  • Materac Bahrain

Materac Bahrain

Materac Bahrain to propozycja dla tych, którzy szukają twardego i wygodnego materaca. Materac Bahrain występuje w twardości H2 lub H3. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. Dostawa gratis.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 526 zł
Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Górna warstwa materaca Bahrain to komfortowa pianka termoelastyczna, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu. Zastosowana pianka zapewnia przyjemne uczucie podparcia i dopasowania oraz korzystnie wpływa na stawy i krążenie krwi.

Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum jest elastyczna i zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Budowa materaca Bahrain: 4 cm pianki termoelastycznej o gęstości ok 45kg/m3, dolna warstwa 12 cm wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o gęstości 40kg/m3.

materac Bahrain

* Materac Bahrain dostępny w innych pokrowcach - o szczegóły zapytaj sprzedawcę.

 
* Prosimy o podanie twardości w komentarzu ( H2 lub H3), w magazynie mamy dostępne materace w twardości H3.


Materac Bahrain

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca
i spokojny sen.

Materac Bahrain


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.
Materac Bahrain


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.

Materac Bahrain
Standard to pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą. Miły w dotyku.  Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty.

Silver Active, pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.

  • materac średnio twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
  • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
  • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
  • do wyboru dwie twardości: H2 lub H3
  • wyprodukowany w Polsce,
  • całkowita wysokość materaca ok. 18 cm,
  • gwarancja 2 lata.mk_m_ki_bah_cash
Typ
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
18 cm
chat Komentarze (0)