tel. 52 349 33 70 email
 • -20%
Materac Natur Biogreen H2
 • Materac Natur Biogreen H2

Materac Natur Biogreen H2

Zimowa promocja!
Materac Natur Biogreen H2,
jest wykonany z naturalnych składników, który pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. System konturowych nacięć wzmacnia wentylację, przy jednoczesnym ergonomicznym podparciu całego ciała. Materac Biogreen dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 514 zł
1 211 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update do 21 dni


Pianka Biogreen to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Materac Natur Biogreen H2 jest bardzo przewiewny, gwarantuje ergonomiczne podarcie ciała podcza snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

System konturowych nacięć wzmacnia znacznie wentylację materaca, przy jednoczesnym najbardziej ergonomicznym podparciu ciała na całej linii.

Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a dla Państwa wygody produkowany jest aż w trzech odmianach: wersji twardej H3, miękkiej H2 oraz wersji Partner, która łączy w sobie obydwie twardości.

Naturalne właściwości materaca zostały wzmocnione zastosowaniem naturalnego, pokrowca Lyocell z możliwością prania.

 

Budowa materaca Natur Biogreen H2: 18cm naturalnej pianki Biogreen H2 o gęstości ok. 40kg na m3.

Materac Natur Biogreen

 • materac ortopedyczny,
 • naturalna pianka,
 • stopień twardości 2 - materac miękki,
 • wersja partnerska: połaczenie twardości H2 i H3,
 • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 110 kg,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • materac rolowany,
 • materac dostępny również w wersji partner ( jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
 • 20 cm wysokości,
 • 12 lat gwarancji
Admiral Bio Ex

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.Materac Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.
Materac Thermo Silver Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.Materac Salonsnu.pl
Materac posiada 12 lat gwarancji na wypełnienie.Materac Salonsnu.plMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Natur Biogreen salonsnu.pl

Pokrowiec LYOCELL. Dzięki wysokiej jakości włókna jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt. LYOCELL jest w 100% produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu zachowuje wysoką higienę materaca. Materiał jest naturalnie antybakteryjny. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z pasem wentylacyjnym 3D , dla zwiększenia klimatyzacji.

Materac Salonsnu.pl
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

mat_m_bio_nbh2_l3d_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
Twardość
Miękki
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)