tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

Materac Natur Biogreen H2
  • Materac Natur Biogreen H2

Materac Natur Biogreen H2 Materasso piankowy

Materac Natur Biogreen H2, jest wykonany z naturalnych składników, który pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. System konturowych nacięć wzmacnia wentylację, przy jednoczesnym ergonomicznym podparciu całego ciała. Materac Biogreen dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200 cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość

1 803 zł

Termin realizacji update 7 - 14 dni

Materac Natur Biogreen H2 Materasso

Pianka Biogreen to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Materac Natur Biogreen H2 jest bardzo przewiewny, gwarantuje ergonomiczne podarcie ciała podczas snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

System konturowych nacięć wzmacnia znacznie wentylację materaca, przy jednoczesnym najbardziej ergonomicznym podparciu ciała na całej linii.

Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a dla Państwa wygody produkowany jest aż w trzech odmianach: wersji twardej H3, miękkiej H2 oraz wersji Partner, która łączy w sobie obydwie twardości.

Naturalne właściwości materaca zostały wzmocnione zastosowaniem naturalnego, pokrowca Lyocell z możliwością prania.

Budowa materaca Natur Biogreen H2:

18 cm naturalnej pianki Biogreen H2 o gęstości ok. 40 kg na m3.


Materac Natur Biogreen H2

  • materac ortopedyczny,
  • naturalna pianka,
  • materac o twardości H2 - materac miękki,
  • możliwość zamówienia wersji H3 lub PARTNER - wersja partnerska: połączenie twardości H2 i H3, (jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 110 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac rolowany,
  • 20 cm wysokości,
  • 10 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec.
Materac Natur Biogreen H2 Biogreen

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Dowiedz się więcej o tej piance z naszego bloga.


Materac Natur Biogreen H2 atest


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.Materac Natur Biogreen H2 FizjosystemBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.
Materac Natur Biogreen H2 stelaż
Materac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Natur Biogreen H2 pokrowiec

Pokrowiec LYOCELL. Dzięki wysokiej jakości włókna jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt. LYOCELL jest w 100% produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu zachowuje wysoką higienę materaca. Materiał jest naturalnie antybakteryjny. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z pasem wentylacyjnym 3D , dla zwiększenia klimatyzacji.Materac Natur Biogreen H2 pokrowiec
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_bio_nbh2_d
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Miękki
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)