tel. 52 349 33 70 email
Materac Natur Biogreen H2
  • Materac Natur Biogreen H2

Materac Natur Biogreen H2 Materasso piankowy

Materac Natur Biogreen H2, jest wykonany z naturalnych składników, który pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. System konturowych nacięć wzmacnia wentylację, przy jednoczesnym ergonomicznym podparciu całego ciała. Materac Biogreen dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200 cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
1 685 zł
Termin realizacji update do 21 dni

Pianka Biogreen to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Materac Natur Biogreen H2 jest bardzo przewiewny, gwarantuje ergonomiczne podarcie ciała podczas snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

System konturowych nacięć wzmacnia znacznie wentylację materaca, przy jednoczesnym najbardziej ergonomicznym podparciu ciała na całej linii.

Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a dla Państwa wygody produkowany jest aż w trzech odmianach: wersji twardej H3, miękkiej H2 oraz wersji Partner, która łączy w sobie obydwie twardości.

Naturalne właściwości materaca zostały wzmocnione zastosowaniem naturalnego, pokrowca Lyocell z możliwością prania.

 

Budowa materaca Natur Biogreen H2: 18 cm naturalnej pianki Biogreen H2 o gęstości ok. 40 kg na m3.


Materac Natur Biogreen H2

  • materac ortopedyczny,
  • naturalna pianka,
  • materac o twardości H2 - materac miękki,
  • możliwość zamówienia wersji H3 lub PARTNER - wersja partnerska: połączenie twardości H2 i H3, (jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 110 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac rolowany,
  • 20 cm wysokości,
  • 12 lat gwarancji
Materac Natur Biogreen H2 Biogreen

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.Materac Natur Biogreen H2 atest


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.
Materac Natur Biogreen H2 FizjosystemBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.Materac Natur Biogreen H2 gwarancja
Materac posiada 12 lat gwarancji na wypełnienie.Materac Natur Biogreen H2 stelażMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Natur Biogreen H2 pokrowiec

Pokrowiec LYOCELL. Dzięki wysokiej jakości włókna jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt. LYOCELL jest w 100% produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu zachowuje wysoką higienę materaca. Materiał jest naturalnie antybakteryjny. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z pasem wentylacyjnym 3D , dla zwiększenia klimatyzacji.

Materac Natur Biogreen H2 pokrowiec
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

mat_m_bio_nbh2_d
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
Twardość
Miękki
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)