tel. 52 349 33 70 email
Materac Natur Biogreen H2
  • Materac Natur Biogreen H2

Materac Natur Biogreen H2 Materasso piankowy

Materac Natur Biogreen H2, jest wykonany z naturalnych składników, który pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. System konturowych nacięć wzmacnia wentylację, przy jednoczesnym ergonomicznym podparciu całego ciała. Materac Biogreen dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200 cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
-17% NA WSZYSTKO!* SPRAWDŹ W KOSZYKU
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
1 605 zł
Termin realizacji update do 21 dni

Pianka Biogreen to połączenie natury i nowoczesnej technologii. Taka kombinacja nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Materac Natur Biogreen H2 jest bardzo przewiewny, gwarantuje ergonomiczne podarcie ciała podczas snu. Pianka Biogreen jest nawilżona ekstraktem a Aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwiduje roztocza i bakterie.

System konturowych nacięć wzmacnia znacznie wentylację materaca, przy jednoczesnym najbardziej ergonomicznym podparciu ciała na całej linii.

Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a dla Państwa wygody produkowany jest aż w trzech odmianach: wersji twardej H3, miękkiej H2 oraz wersji Partner, która łączy w sobie obydwie twardości.

Naturalne właściwości materaca zostały wzmocnione zastosowaniem naturalnego, pokrowca Lyocell z możliwością prania.

 

Budowa materaca Natur Biogreen H2: 18 cm naturalnej pianki Biogreen H2 o gęstości ok. 40 kg na m3.


Materac Natur Biogreen H2

  • materac ortopedyczny,
  • naturalna pianka,
  • materac o twardości H2 - materac miękki,
  • możliwość zamówienia wersji H3 lub PARTNER - wersja partnerska: połączenie twardości H2 i H3, (jedna strona twardsza druga bardziej miękka),
  • obciążenie ortopedyczne jednej osoby do 110 kg,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • materac rolowany,
  • 20 cm wysokości,
  • 12 lat gwarancji
Admiral Bio Ex

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.Materac Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.
Materac Thermo Silver Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.Materac Salonsnu.pl
Materac posiada 12 lat gwarancji na wypełnienie.Materac Salonsnu.plMaterac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Natur Biogreen salonsnu.pl

Pokrowiec LYOCELL. Dzięki wysokiej jakości włókna jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt. LYOCELL jest w 100% produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu zachowuje wysoką higienę materaca. Materiał jest naturalnie antybakteryjny. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z pasem wentylacyjnym 3D , dla zwiększenia klimatyzacji.

Materac Salonsnu.pl
Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

mat_m_bio_nbh2_d
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
Twardość
Miękki
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)