tel. 52 349 33 70 email
Antibacterial
  • Antibacterial

Materac Antibacterial Materasso piankowy

Materac Antibacterial to rewolucja higieny! Doskonały wybór dla osób cierpiących na alergię. W materacu zastosowano specjalną piankę, nasączaną leczniczym płynem SANITIZED, ogranicza on rozwój pleśni, bakterii i roztoczy kurzu domowego. Materac Antibacterial dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200cm. Mozliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 382 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Materac  Antibacterial to trzy warstwy gwarantujące wyjatkową higienę. Pianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny leczniczy preparat  SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości  piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.

Zastosowanie piany ANTIBACTERIAL w materacach zapewnia czyste i higieniczne środowisko podczas snu, jednocześnie SANITIZED jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

Materac Antibacterial zbudowany jest z trzech warstw: rdzeń jest wykonany z pianki wysokoelastycznej, natomiast górna i dolna warstwa to innowacyjna pianka Antybacterial.
materac Antibacterial

  • stabilne podparcie,
  • 6 lat gwarancji,
  • wyjątkowa higiena,
  • siedem stref twardości,
  • średnio twardy materac,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 120 kg,
  • wysokość - 18 cm,

materac antibacterialPianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawieraspecjalny leczniczy preparat  SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości  piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.materac Viscoza Gold
Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca Galaxy Viscostar podzielony jest na strefy.


materac Antibacterial


Pianka wysokoelastyczna,daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
materac Viscoza Gold

Pokrowiec Silver pikowany pianką termoelastyczną ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materac jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Działanie warstwy antybakteryjnej zostało atestowane i dokładnie sprawdzone.  Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40°C.


Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.


 

mat_m_the_ant_sv3d_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
18 cm
chat Komentarze (0)